Home » Info » IMP zakończone

IMP zakończone

impskyZakończyliśmy trzydniowe zmagania na wrocławskiej kręgielni Sky Bowling. Sukcesem zakończyły się one dla dla zawodniczki z Piły Lucyny Charęzińskiej oraz mieszkańca Inowrocławia, Emila Polanisza, który trzeci raz  zdobył tytuł Mistrz Polski. W finałowych pojedynkach Emil pokonał Patryka Preusa, a Lucyna nie pozostawiła złudzeń Grecie Frost. Najniższe stopnie podium dla Lindy Grzybowskiej i Krzysztofa Olesińskiego.

Tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa Polski stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, natomiast podejście do naszej najważniejszej imprezy sezonu przez decydentów kręgielni pozostawia wiele do życzenia. O wszystkim napiszą zapewne sami uczestnicy. Szczęśliwie, dzięki zaangażowaniu sporej grupy graczy oraz osób bezpośrednio związanych z naszą dyscypliną udało się je bezkolizyjnie i sportowo zakończyć. Prezydium zarządu PZK SBS składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom tegorocznych IMP za wyrozumiałość oraz pomoc w rozegraniu zawodów do końca oraz przeprasza za zaistniałą sytuację.

Równolegle z tytułami mistrzowskimi rozdane zostały również przysłowiowe paszporty do Henderson. W związku z rezygnacją z udziału w reprezentacji Bożenki Pająk, prawo do reprezentowania Polski uzyskały następujące osoby:

Kobiety:

1. Lucyna Charęzińska
2. Felinda Grzybowska
3. Greta Frost
4. Joanna Merklejn
5. Małgorzata Kiedrowska
6. Daria Pająk – zwolniona z kwalifikacji

Mężczyźni:

1. Mariusz Musialik
2. Patryk Preus
3. Paweł Bielski
4. Emil Polanisz
5. Marek Przezpolewski
6. Adam Błaszczak

Końcowy ranking kadry 2012-2013

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation