Home » GPP » 1. GPP #1 – Roto Grip Open

1. GPP #1 – Roto Grip Open

W dniach 12-18 września w Łęgowie na kręgielni Tokyo Station odbędzie się pierwszy z cyklu Grand Prix Polski turniej Roto Grip Open. Dla uatrakcyjnienia turnieju organizator wprowadził handicapy dla zawodników ze średnią pomiędzy 160 a 200. Dla zawodników poniżej 160 jest osobna kategoria. Turniej zostanie rozegrany wg formuły podwójnego finału, która w Polsce pojawi się pierwszy raz, natomiast wielokrotnie była prezentowana na turniejach europejskich.

Zapisy na turniej będą przyjmowane od godz.20.00 dnia 26.08.2011 pod adresem sbs@pzksbs.pl .

Regulamin   Lista Startowa

W związku z nową formułą i pytaniami osób o wyjaśnienie niektórych punktów wprowadzamy Komentarz , w którym odpowiemy na dalsze pytania.

Wraz z podpisaniem umowy przez organizatora cyklu GPP o dystrybucji z firmą EBONITE Holding, Inc USA, na podstawie której zadaniem Firmy Gemax będzie m.in. dystrybuowanie i sprzedaż hurtowa produktów z markami Ebonite, Columbia300, Hammer, Track, Robbys oraz Power House, podano nazwy przyszłych turniejów cyklu GPP:

– GPP nr 2 w Toruniu – EBONITE OPEN

– GPP nr 5 w Katowicach – COLUMBIA OPEN

– GPP nr 6 – TRACK OPEN

Firma EBONITE Holding, Inc USA ufundowała na każdy z powyższych Turniejów nagrody rzeczowe dla graczy w kwocie 10.000 zł za pośrednictwem organizatora cyklu.

 

 

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation