Home » Info » Znakomite wieści z Wittelsheim we Francji!

Znakomite wieści z Wittelsheim we Francji!

EYC2022-Horisontal-e1643130493702

Znakomite wieści z Wittelsheim we Francji – Nasza Kadra po 12 latach przerwy ponownie wraca z medalem z Mistrzostw Europy Juniorów!

W kategorii singli Mikołaj Czarnecki (WKB Warszawa) wywalczył trzecie miejsce i przywiózł brązowy medal.

Wielkie gratulacje dla zawodnika,  Trenerki i Selekcjonerki kadry juniorów – Igi Ryngwelskiej, oraz wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę w rozwój Mikołaja jako zawodnika.

eyc 333eyc 222

Wracamy z tych zawodów zdecydowanie na tarczy. W kategorii singli wszyscy zawodnicy zmieścili się w pierwszej połowie tabeli, co nie zdarzyło się jeszcze nigdy i co pokazuje, że liczymy się na arenie europejskiej.

Mikołaj, dzięki znakomitej grze w Singlach, dostał się także z 18 miejsca do pojedynków Masters. Tam niestety zabrakło niewiele, aby wygrać pierwszy pojedynek. Ostatecznie zakończył się on wynikiem 1:2 dla przeciwnika z Norwegii.

Wśród wszystkich Federacji, które wystawiły pełne przynajmniej 4 osobowe składy, zajęliśmy 6 miejsce w średniej z całych zawodów.