Home » Info » Wyniki scoringowe

Wyniki scoringowe

Zapewne większość zainteresowanych zdążyła już odczuć dyskomfort w śledzeniu wyników w naszym systemie scoringowym, który służy nam od ładnych już paru lat. Aktualnie prowadzone są prace związane z modernizacją oraz funkcjonalnością a następnym etapem będzie optymalizacja systemu. W związku z tym prosimy wszystkich o wyrozumiałość podczas korzystania z funkcji scoringowych. Niektóre z nich napisane są aby automatycznie przeliczały punkty, średnie itp. Cały czas istnieje problem z prawidłowym wyświetlaniem  wyników ekstraklasy. Podczas ostatnich kolejek ligowych system przysporzył nam wszystkim nie lada kłopotów. Niezwykle kapryśnie reagował na wszelkiego rodzaju ingerencje. Do tego stopnia, że właściciel hosta od którego dzierżawimy serwer, w obawie przed większą awarią wyłączył bazę danych scoringu. Zapewniamy wszystkich ,że robimy wszystko co w naszej mocy aby system okazał się mniej awaryjny i bardziej elastyczny.

Na obecną chwilę informujemy, że jest błąd w podsumowaniu dużych punktów. Bierze się on z tego, że niedzielny  pojedynek WKB z WB Bowl błędnie  nalicza zwycięstwo i 3 duże punkty dla WKB. Pomimo wykasowania wyników zdyskwalifikowanego Marcina Żuka, rezultat jaki osiągnęła trójka zawodników z WKB zdecydowanie przewyższa wynik rywali którzy grali w komplecie. Jest to sprawa kuriozalna jak i sam wynik. Jak już wszyscy wiemy pojedynek ten ekipa WKB przegrała poprzez dyskwalifikację. System jednak wylicza tak jak jest zaprogramowany czyli zwycięstwo dla drużyny która zdobyła więcej pinów. Punktowe wyliczenie ma się tak jak informujemy : WB Bowl punktów 86 a WKB punktów 72. Tak wygląda punktacja po zakończeniu rozgrywek i tak ona będzie wyglądała w systemie scoringowym po poprawce i aktualizacji.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy wszystkich zainteresowanych śledzeniem rozgrywek bowlingowych.

Jednocześnie chcielibyśmy jako zarząd wyrazić opinię na temat niefortunnej 7 i 8 kolejki ligowej. Po wysłuchaniu i wyjaśnieniu wszystkich sprzeczności informujemy :

  • pozycja w tabeli drużyny WKB i WB Bowl zgodnie z regulaminem jest niepodważalna i pomimo różnych pism i odwołań nie będzie zmieniana
  • na związkowy mail dotarło pismo klubu WB Bowl jednak z uwagi na publikację  tego pisma na miernej jakości od jakiegoś czasu  periodyku mieniącego się portalem bowlingowym, zarząd SBS postanowił nie publikować go aby nie identyfikować się z wyjątkowym chamstwem i bydlęcą złośliwością, które niestety nagminnie tam występują.

zarząd

PZK SBS

ps. wyniki oraz pozycja w tabeli wyświetla się już w regulaminowym porządku !!!

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation