Home » Info » Informacje do DMP

Informacje do DMP

W związku z brakiem możliwości przystąpienia do rozgrywek w DMP drużyny ŁKB Łódź w sezonie 2017/2018 oraz nie zgłoszeniem się drużyn Dario Bowling Ostróda 1 i WKB, zarówno skład Ekstraklasy jak i 1. Ligi został uzupełniony o drużyny z lig niższych, wg kolejności określonej w regulaminie z poprzedniego sezonu.

Informuję również, że musimy odstąpić od rozwiązania, zdobywania punktów do rankingu kadry z ligi drużynowej. Dotarło do nas tak wiele negatywnych ocen tego rozwiązania, że nie możemy pozostawać wobec tego obojętni. Możliwość ta, dawała szansę uczestnictwa w rywalizacji o miejsce w kadrze osobom, które do tej pory, ze względów finansowych lub braku dostatecznej ilości czasu,  nie przystępowały do udziału w tych zawodach. Zmienimy zatem regulamin do DMP w tym zakresie. Jednocześnie zostanie dodana jeszcze jedna kolejka Kryteriów Kadry, dlatego, aby osoby, które wcześniej planowały zagrać tylko w DMP nie były poszkodowane, nie przystępując do 1. Kryteriów Kadry.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie obecne zmiany nie są przez Was dobrze odbierane, lecz jako nowy zarząd nie chcemy podchodzić do wielu zagadnień pryncypialnie i narzucać je odgórnie, natomiast chcemy pogodzić proponowane przez nas rozwiązania z Waszymi oczekiwaniami i wychodzić im naprzeciw. Pomimo wykazania przez nas najczystszych pobudek, Wasze zróżnicowanie w podejściu do nowych propozycji jest tak rozpięte, że bez względu na sposób rozstrzygnięcia, zawsze pozostanie ktoś niezadowolony. Stąd zawsze prosimy Was o komentarze co do proponowanych zmian, wierząc, że wspólnie uda nam się stworzyć trwały ład, z którym wszyscy będą się ostatecznie identyfikować.

Za Zarząd SBS

Robert Ostaszyk

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation