Home » Info » Ranking i zawodnik roku 2014

Ranking i zawodnik roku 2014

sbsRanking seniorów objęty jest punktacją ciągłą i przechodzi na kolejny sezon. Zdobywane punkty będą ważne przez 365 dni lub zastąpione kolejną edycją tego samego turnieju.

Punktacją zostają objęci wszyscy zawodnicy posiadający obywatelstwo polskie oraz licencję PZK SBS wykupioną na dany sezon rozgrywek.

Wyłonienie reprezentacji Polski następuje poprzez spisanie kolejności z listy rankingowej na 2 miesiące przed mistrzostwami międzynarodowymi, jeżeli turniej jest w Europie lub na 3 miesiące, gdy odbywa się poza Europą.

Tak w skrócie wygląda regulamin, natomiast już od tego roku wznawiamy przyznawanie tytułu dla najlepszego zawodnika roku, tj. „Zawodnik roku 2014” oraz „Zawodniczka roku 2014„. Zostaną oni wyłonieni na podstawie Rankingu po ostatnim punktowanym turnieju roku, jakim jest Indywidualny Puchar Polski 2014. Trofea zostaną wręczone podczas ceremonii końcowej turnieju.

W przyszłym sezonie planujemy wdrożyć systemowe naliczanie punktów rankingowych oraz przyznanie dodatkowych punktów za udział w lidze ogólnopolskiej.

Ranking kadry na dzień 24.09.2014:

Ranking kadry 2013+

 

Od godziny 12:00 w piątek zostaną otwarte listy na Indywidualny Puchar Polski 2014, który odbędzie się na kręgielni Arturo Bowling w Płocku. Poniżej regulamin.

Regulamin IPP 2014

arturo

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation