Home » GPP » Otwarte Mistrzostwa Warszawy – informacja prasowa

Otwarte Mistrzostwa Warszawy – informacja prasowa

Bowling powraca do Warszawy

Po trzech latach przerwy do stolicy wraca bowling w najlepszym wydaniu. W dniach 14-20 listopada rozegrane zostaną IX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Bowlingu. Ponad 100 najlepszych zawodników i zawodniczek z naszego kraju stanie do rywalizacji o zwycięstwo w kręgielni Atomica Bowling Center w Galerii Mokotów.

 

Turniej będzie doskonałą okazją do integracji środowiska i wymiany doświadczeń zarówno dla zawodników biorących w nim udział, jak też dla wszystkich fanów tego sportu. Mam nadzieję, że przyczyni się do promocji i rozwoju bowlingu w naszym kraju. Zapowiada się rywalizacja na najwyższym poziomie, zachęcam więc wszystkich do przybycia i kibicowania uczestnikom, mówi Mariusz Musialik, wiceprezes Polskiego Związku Kręglarstwa.

 

Eliminacje do części finałowej zawodów potrwają od 14 do 19 listopada i wyłonią 16 najlepszych zawodników, którzy 20 listopada zmierzą się w finale i będą walczyli o tytuł mistrza Warszawy. Tego samego dnia odbędzie się również specjalny turniej dla niesłyszących, w którym wystartuje niemal 50 zawodników.

 

IX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Bowlingu posiadają najwyższą rangę Platinium w cyklu Grand Prix Polski. Zawody rozgrywane są od 2001 roku, co czyni je najstarszym oraz najbardziej prestiżowym turniejem bowlingowym w Polsce. Wszelkie informacje związane z turniejem dostępne na stronie internetowej: www.omw.com.pl

 

Kontakt dla mediów:

Bartosz Kalich

Creative Manager

kom. 504 146 225

tel.: +48 22 845 00 21

fax: +48 22 849 46 26

e-mail: bkalich@bonivest.pl

 

Bonivest Polska Sp. z o.o.

ul. Grecka 17

03-971 Warszawa

www.bonivest.pl

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation