Home » Info » Otwarte Mistrzostwa Łodzi 2014

Otwarte Mistrzostwa Łodzi 2014

omlZ przykrością informujemy, iż Otwarte Mistrzostwa Łodzi nie odbędą się w tym roku w swojej dotychczasowej formule ..

Główną przyczyną są problemy techniczne na łódzkiej kręgielni, które można było zauważyć już w poprzedniej edycji . Pomimo starań naszych oraz Dyrekcji Grakuli, postanowiliśmy zrezygnować z rozgrywania eliminacji na dolnych torach oraz części na piętrze VIP .

OMŁ co roku jest niejako finałem dla rozgrywek lokalnych, także główna część turnieju odbędzie się od piątku do niedzieli . Z uwagi na małą ilość dostępnych entry (około 60), zrezygnowaliśmy z generowania puli nagród na rzecz zmniejszenia ceny eliminacji ..

Turniej ma w tym roku charakter bardziej lokalny, ale jeżeli są osoby, które chcą z nami pograć i dobrze się pobawić, to serdecznie zapraszamy, entry w cenie ciut powyżej kosztów tj. 60 pln/6 gier . Do zdobycia puchary oraz trzy kule w kategorii w kategorii Open (Slingshot, Endure, Black Widow Assassin) . Jak co roku transmisja z rozgrywek na stronie zawodów oraz dodatkowy event, o którym szerzej w regulaminie .

Adres strony turnieju to : www.oml.grakula.org , aktualizacja na bieżącą edycję (informacje, regulamin) w najbliższą sobotę, lista startowa i wyniki dostępne będą na stronie PZK .

Pozdrawiam, Piotr Kulpa ŁKB Łódź

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation