Home » Info » Nasi reprezentanci jadą do Wiednia

Nasi reprezentanci jadą do Wiednia

Mistrzostwa Europy Mężczyzn, które w tym roku rozegrane zostaną  na torach wiedeńskiej kręgielni Plus Bowling Center, zakończą zmagania drużynowe europejskich federacji. Zawody te będą szczególne, ze względu na równoczesne eliminacje do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się w USA w miejscowości Henderson. Nasza reprezentacja wybiera się do stolicy Austrii w następującym składzie :

Paweł Bielski , Mariusz Musialik , Emil Polanisz , Krzysztof Olesiński , Adam Błaszczak i Alessandro Silletti.

Ze względów rodzinnych do Wiednia nie może jechać Przemysław Antuszewicz, który wywalczył sobie prawo startu zbierając odpowiednią ilość punktów rankingowych. W jego zastępstwie zagra tegoroczny Indywidualny Mistrz Polski : Emil Polanisz, pierwszy rezerwowy w rankingu.

Wszystkim naszym reprezentantom życzymy indywidualnych sukcesów, oraz oczywiście dobrej gry zespołowej, która zaowocuje awansem do mistrzostw świata.

W imieniu zawodników, Zarząd Sekcji Bowlingu Sportowego serdecznie dziękuje firmie Strike.pl i jej właścicielom – Dawidowi Szpańskiemu i Rafałowi Gesowi za pomoc przy zakupie reprezentacyjnych ubiorów. Dzięki ich całkowicie bezinteresownemu sponsoringowi, nasi panowie wystąpią w gustownych koszulkach z godłem na piersi.

tu link do strony zawodów !

Tags: ,
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation