Home » Info » MPPiT

MPPiT

Od wczoraj ruszyły zapisy na turniej Mistrzostw Polski Par i Trójek. Jest to pierwsza impreza cyklu jaki będzie organizowany wspólnie przez PinPro i PZK SBS. Organizacja imprezy ma postawić na nową jakość w polskim bowlingu. Mistrzostwa będą rozegrane w dniach 4-6 listopada 2011 roku na kręgielni Grakula w Toruniu.
Po raz pierwszy toruńscy organizatorzy chcą przygotować dla wszystkich uczestników zawodów oprócz emocji sportowych wiele niespodzianek mających uatrakcyjnić zawody. W związku z tym na piątkowe popołudnie przewidziano uroczyste otwarcie Mistrzostw oraz Pokazowy Mecz Gwiazd a całość dnia podsumuje impreza dla wszystkich uczestników piątkowych zmagań oraz zaproszonych gości i sponsorów. Do tego wszystkiego należy dodać, że po raz pierwszy w historii polskiego bowlingu organizatorzy planują przygotowanie materiału telewizyjnego z przebiegu imprezy.
Równocześnie organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w sobotnim turnieju tricków bowlingowych, w którym dla zwycięzców organizatorzy ufundowali ciekawe nagrody. Szczegóły turnieju tricków zostaną opublikowane 24-25 października wraz z regulaminem konkursu na stronie PZK SBS oraz stronie pinpro.pl.

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation