Home » Info » Masters sezonu 2011/12

Masters sezonu 2011/12

Na dzień drugiego lutego w sobotę, organizator zaplanował rozegranie zaległych zawodów Masters sezonu 2011/12. Do gry uprawniona była 30tka graczy, która zajęła w ogólnej, końcowej klasyfikacji stosowne miejsca. Z różnych przyczyn, w ustalonym teminie do 20 stycznia zapisało się 16 osób. W związku z takimi okolicznościami powstają pytania kierowane do zarządu SBS. Do najważniejszych należą : co z zaplanowanymi turami oraz nowym podziałem nagród z wymaganej umową puli nagród 15 tys plus zaległości. Zostało jeszcze parę dni i w imieniu wszystkich zainteresowanych prosimy organizatora zawodów o podanie do publicznej informacji, jakie będa w tej kwestii rozporządzenia regulaminowe.

 

aktualna lista startowa

 

Korzystając z nowego wpisu, podejmiemy tu jeszcze jeden wątek. Chodzi o zwykłą,  uczciwość dziennkarską. Pojawiające się w przestrzeni internetowej strony próbujące nawiązać do tematyki bowlingowej, zazwyczaj zamiast rzetelnie informować brać bowlingową o nowościach, lub konkretnych ustaleniach czy faktach. wprowadzają publiczność w błąd. Jeżeli niedociągnięcia te wynikają z braku merytorycznego przygotowania, to jesteśmy w stanie to zrozumieć ( czego Jaś sie w szkole nie nauczył, tego Jan…..), gorzej jest jednak, jezeli wynikaja one z osobistych pobudek, antypatii czy innych nieporozumień. Wtedy cierpi na tym nasza, cała społeczność bowlingowa,  wprowadzana ona jest w błąd newsami, które nijak mają się do rzeczywistości.

Dla zainteresowanych raz jeszcze podajemy informację :

Powołanie do reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Europy Juniorów w Wiedniu otrzymała grupa zawodników, którą wybrał selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski Pan Adam Błaszczak.

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation