Home » Info » Kto zdobędzie tytuł IMP ?

Kto zdobędzie tytuł IMP ?

imp2013Kto zdobędzie zaszczytny tytuł Indywidualnego Mistrza Polski sezonu 2012/13 ? Tak  naprawdę tego nie wie nikt. Tak jak w każdych dyscyplinach sportowych, są faworyci, ulubieńcy publiczności, oraz oczywiście także gracze, którzy raczej na miejsca medalowe nie byli typowani. Na tym własnie polega piękno sportu, rywalizacji oraz nieprzewidywalności. O tym kto zdominuje podium przekonamy się dokładnie w najbliższy weekend podczas niedzielnego popołudnia. Właśnie wtedy najlepsi z najlepszych po trzech smarowaniach staną w szranki do walki o medale. Zanim jednak to wszystko nastąpi mamy parę informacji oraz małych zmian kosmetycznych. Otóż pierwsza i chyba najważniejsza informacja  to zlikwidowanie jednej tury eliminacyjnej i przesunięcie rozegrania piątkowych tur o jedną godzinę wstecz. Tak więc pierwsza tura stanie do walki o godzinie 12:30, a następna o 16:00. Co do sobotnich i niedzielnych tur, możemy podać tylko godziny tur – 8.30 i 12.00. Komu przyjdzie zagrać wcześniej a komu później, zależy od pozycji zajętej po piątkowych grach. Gracze z górnych rejonów tabeli pośpią sobie dłużej, gracze z mniejszą ilością punktów rozpoczną swoją grę o poranku.

Poniżej można zapoznać się z procedurą przeprowadzania testów antydopingowych.

Procedura przeprowadzania testów antydopingowych

Publikujemy również formatkę do wykazu kul, jakimi zadecydujecie aby zagrać w zawodach.

Formularz rejestracyjny kul IMP 2013

Regulamin IMP 2013

Komunikat sędziowski :

Wszyscy uczestnicy IMP zobowiązani są do posiadania ważnych badań lekarskich ( zawodnicy, którzy nie ukończyli 21 roku życia obowiązkowo badania od lekarza sportowego ) oraz koszulki z logo klubu. Spodnie z materiału typu jeans są niedopuszczalne i nie będzie od tego żadnych odstępstw.

Kolejne info, tym razem z cyklu miłych i przyjemnych to pozyskanie jeszcze jednego sponsora. Oprócz voucherów do sklepu Giacomo Conti, również firma Ricci Royal Innovation International  Club przygotowała nagrody niespodzianki.

gc logo RICI www

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation