Home » Info » Kolejki Ligowe 4 i 5 marca

Kolejki Ligowe 4 i 5 marca

Ekstraklasa:

Organizator pierwszej kolejki Ekstraklasy zespół WKB Warszawa zaprasza na godzinę 9:00 na rejestrację drużyn. Rozgrzewka natomiast ruszy o godzinie 9:15.
Przypominamy, że pierwsza kolejka odbędzie się w Łodzi na kręgielni SKY Bowling Łódź. Natomiast w niedzielę kolejka odbędzie się w Toruńskim Lucky Star, tam rejestracja drużyn rozpocznie się o 8:30 a rozgrzewka o 9:00

I Liga Południe :

Organizatorzy pierwszej i drugiej kolejki 1 ligi południowej informują, że rejestracja drużyn 4 i 5 marca jest od 8:00 do 8:15,a rozgrzewka rozpocznie się o 8:30,prosimy o punktualność. Obie kolejki zostaną rozegrane w Grawitacja Katowice.  Jarek Krzepkowski.

I Liga Północ:

Organizator pierwszej kolejki zapraszają o godzinie 9:00 na rejestrację drużyn, a o godzinie 9:30 na rozpoczęcie rozgrywek. Sobota to dzień zmagań na toruńskiej kręgielni Lucky Star.
Przypominamy o uiszczaniu opłat za rejestrację drużyn w konkretnym szczeblu, opłat za kolejki ligowe (dopuszcza się rozbicie na dwie raty pod warunkiem, że pierwsza zostanie uiszczona przed pierwszą kolejką) oraz wykupowaniu licencji zawodnikom. Podczas weekendu nie będzie możliwe wykupienie zawodnikom licencji, a bez tego wszystkie wyniki mogą zostać anulowane.

Prosimy o wybranie 3-osobowego składu komisji sędziowskiej spośród zgromadzonych zawodników podczas pierwszej kolejki w celu usprawnienia podejmowania decyzji przy sytuacjach spornych. Zobowiązujemy organizatorów pierwszych kolejek do przesłania składu komisji sędziowskich na adres sbs@pzksbs.pl najpóźniej w poniedziałek 06.03.2017r.

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation