Home » Info » Informacje ligowe – 12 marca

Informacje ligowe – 12 marca

 

ligaW najbliższy weekend wszystkie drużyny będą uczestniczyć w zmaganiach ligowych. W schemacie ligowym w zakładce LIGA podane są miejsca, gdzie drużyny będą startować. Ze względu na brak informacji o niestandardowej godzinie startu i smarowaniach, informujemy, że według regulaminu Drużynowych Mistrzostw Polski, wszyscy rejestrujemy się o 9.30, aby rozpocząć rozgrzewkę o 10.00. Smarowania natomiast powinny mieścić się w granicach 38-42 stóp.

Jak dotąd nie otrzymaliśmy żadnych informacji o chęci wycofania się którejkolwiek z drużyn, dlatego też planujemy, że spotkamy się w komplecie. Dane kontaktowe przedstawicieli drużyn można również znaleźć w schemacie ligowym.

Kluby-organizatorzy otrzymają formularze do ewidencji wyników oraz hasła potrzebne do wpisywania wyników bezpośrednio na stronę Sekcji.

W związku z propozycją drużyn i zgodą Organizatora, godzina rozpoczęcia rozgrzewki w sobotę we Wrocławiu dla 2 Ligi Południe to 11.00. Potwierdzenie otrzymaliśmy od wszystkich zainteresowanych klubów.

Tags: ,
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation