Home » Info » Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów

Młodzi adepci sztuki bowlingowej rozpoczną zmagania o zaszczytny tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w nadchodzącym 2012 roku. Zgodnie z Terminarzem Imprez Bowlingowych zawody ruszają w dniu 07. stycznia o godzinie ósmej rano. Regulamin przewiduje rozegranie trzech tur eliminacyjnych, w których każdy zawodnik rozegra 6 gier. Uzyskana suma  wyłoni medalistów w kategorii młodzików a najlepsze szóstki w poszczególnych kategoriach rozpoczną dalszą rywalizację. Dograją kolejne cztery gry i uzyskany w ten sposób totall pin wyłoni najlepszych i zadecyduje o medalowych pozycjach.

Zarząd Sekcji Bowlingu Sportowego oraz bezpośredni organizator zawodów firma PinPro, podjęli decyzję o opłaceniu wpisowego dla wszystkich młodzików, którzy zagrają w kategorii do lat 14.

Około godziny 13 zaplanowano poczęstunek dla wszystkich uczestników IMPJ.

Smarowanie będzie dostosowane do potrzeb zawodów juniorskich oraz zgodne z regulaminem i wymogami imprez rangi mistrzowskiej.

Lista startowa uruchomiona zostanie w dniu 22 grudnia na naszej stronie pzksbs.pl w zakładce listy startowe.

W imieniu własnym oraz organizatorów, firmy PinPro oraz pracowników gościnnej kręgielni Fantasy Park w Toruniu, serdecznie zapraszamy całą naszą bowlingową młodzież do czynnego uczestnictwa i sportowej rywalizacji.

W Waszych rękach młodzi gracze, jest bowlingowa przyszłość naszego kraju !

Regulamin IMPJ 2012

 

 

 

 

 

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation