Home » Info » IMP sezonu 2014/15 przechodzą do historii

IMP sezonu 2014/15 przechodzą do historii

sbsZakończyły się trzydniowe zmagania bowlingowców o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Konkurencję kobiet wygrała Joanna Merklejn ,drugie miejsce dla Igi Ryngwelskiej a najniższy stopień podium zajęła Bożena Pająk.

Rywalizacja mężczyzn stała na bardzo wysokim poziomie. Prowadzenie w stawce od pierwszych gier objął Alessandro Silletti, który prowadzenia nie oddał do końca i zasłużenie zdobył swój pierwszy tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Na drugim miejscu, ubiegłoroczny zwycięzca Paweł Bielski, a brązowy medal dla Patryka Preusa, który podczas niedzielnego grania dokonał rzeczy prawie niemożliwej, awansując z dalszych miejsc do strefy medalowej.

IMP sezonu 2014/15 przechodzą do historii. Podziękowania dla właściciela kręgielni oraz całej obsługi, która stanęła na wysokości zadania, dzielnie walcząc z dobnymi usterkami technicznymi. Zarząd SBS serdecznie również dziękuje Wam wszystkim uczestnikom tegorocznych IMP, za udział oraz stworzenie sportowej atmosfery i rywalizacji na torach.

Do zobaczenia na IMP za rok !arturo

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation