Home » Info » Eliminacje Qubica AMF Poland

Eliminacje Qubica AMF Poland

Do rozpoczęcia polskich eliminacji Qubica AMF, które rozegramy w tym roku w Łęgowie na kręgielni Tokyo Station pozostało jeszcze sporo czasu, jednak już dzisiaj informujemy wszystkich zainteresowanych, że ostateczny regulamin zawodów opublikujemy 31 lipca 2011. Również w tym terminie otworzymy listę startową, która będzie ogólnie dostępna na naszej stronie.

Kolejna informacja, to zakładka Kluby, w których powinny się pojawić niezbędne informacje dotyczące klubów, które wpisane są do rejestru PZK. Przypominamy, że termin zgłaszania drużyn do rozgrywek o DMP 2011/12 upływa 31. lipca.  Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na sbs@pzksbs.pl.

„Zarząd PZK SBS zwraca się z prośba do wszystkich przedstawicieli klubów bowlingowych (podpisanych z imienia i nazwiska) do przesyłania na oficjalną skrzynkę sbs@pzksbs.pl propozycji mających na celu polepszenie funkcjonowania naszego związku.
Chcemy nadmienić, że tylko wnioski nadesłane na oficjalną skrzynkę będą rozpatrywane na najbliższych zebraniach zarządu.
Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd PZK SBS”

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation