Home » Info » Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016/2017 – terminy, info

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016/2017 – terminy, info

Dziękujemy za przesłane informacje dotyczące ostatnich kolejek Drużynowych Mistrzostw Polski sezonu 2016/2017. Prosimy o przesłanie na maila sbs@pzksbs.pl pozostałych brakujących informacji.

 

Ekstraklasa AKTUALIZACJA 11.08.2017

-> 7 kolejka gospodarz OKS Dario Bowling Ostróda
7 kolejka ligowa Ekstraklasy w dniu 9.09. (sobota) odbędzie się w KING PIN Ostróda;
– smarowanie standardowe według regulaminu PZK: 38-42 stopy;
– rejestracja  drużyn o godz. 8.30; start rozgrzewki 9.00
-> 8 kolejka gospodarz Toruński Klub Bowlingowy
8 kolejka ligowa Ekstraklasy w dniu 10.09. (niedziela) odbędzie się w (do ustalenia);
– smarowanie:
– rejestracja drużyn:

 

I Liga Północ

-> Rywalizacja zakończona
1. Martin Club 2000 Poznań
2. Toruński Klub Bowlingowy 4
3. Leszczyński Klub Bowlingowy 1

 

I Liga Południe

-> 7 kolejka gospodarz RSPB Radom
7 kolejka ligowa I ligi południe w dniu 9.09. (sobota) odbędzie się planowo w MK Bowling Radom;
– smarowanie:
– rejestracja drużyn:
-> 8 kolejka gospodarz SKB Siedlce
8 kolejka ligowa I ligi północ w dniu 10.09. (niedziela) odbędzie się planowo w MK Bowling Radom;
– smarowanie:
– rejestracja drużyn:

 

II Liga Północ-Zachód

-> 3 kolejka gospodarz (do ustalenia przez Ligę)
3 kolejka ligowa II ligi północ-zachód w dniu (do ustalenia) odbędzie się w (do ustalenia);
– smarowanie:
– rejestracja drużyn:
-> 4 kolejka gospodarz (do ustalenia przez Ligę)
4 kolejka ligowa II ligi północ-zachód w dniu (do ustalenia) odbędzie się w (do ustalenia);
– smarowanie:
– rejestracja drużyn:
-> 5 kolejka gospodarz (do ustalenia przez Ligę)
5 kolejka ligowa II ligi północ-zachód w dniu (do ustalenia) odbędzie się w (do ustalenia);
– smarowanie:
– rejestracja drużyn:
-> 6 kolejka gospodarz (do ustalenia przez Ligę)
6 kolejka ligowa II ligi północ-zachód w dniu (do ustalenia) odbędzie się w (do ustalenia);
– smarowanie:
– rejestracja drużyn:

 

II Liga Północ-Wschód AKTUALIZACJA 3.08.2017

-> 6 kolejka gospodarz BC Helios Olsztyn  II
6 kolejka ligowa II ligi północ-wschód w dniu 9.09 odbędzie się w Ten#Code w Olsztynie;
– smarowanie standardowe według regulaminu PZK: 38-42 stopy
– rejestracja drużyn o godz. 9.00; start rozgrzewki 9.30
-> 7 kolejka gospodarz BC Helios Olsztyn I
7 kolejka ligowa II ligi północ-wschód w dniu 10.09 odbędzie się w Ten#Code w Olsztynie;
– smarowanie standardowe według regulaminu PZK: 38-42 stopy
– rejestracja drużyn o godz. 9.00; start rozgrzewki 9.30

 

II Liga Południe-Zachód AKTUALIZACJA 11.08.2017

-> 3 kolejka gospodarz OKB Orzeł Opole (przeniesiony termin kolejki 2. wg schematu)
3 kolejka ligowa II ligi południe-zachód w dniu 27.08 (niedziela) odbędzie się w FitLIFE w Opolu;
– smarowanie standardowe według regulaminu PZK: 38-42 stopy
– rejestracja drużyn o godz. 9.00; start rozgrzewki 9.30
-> 4 kolejka gospodarz KB Katowice System 1
4 kolejka ligowa II ligi południe-zachód w dniu 9.09 (sobota) odbędzie się w Zajazd Wielicki, Ul Łąkowa 31, 32-020 Wieliczka;
– smarowanie:
– rejestracja drużyn o godz. 8.30; start rozgrzewki 9.00
-> 5 kolejka gospodarz TS Kuźnia 1
5 kolejka ligowa II ligi południe-zachód w dniu 10.09 (niedziela) odbędzie się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Ogrodowa 50, 43-170 Łaziska Górne;
– smarowanie:
– rejestracja drużyn o godz. 9.30; start rozgrzewki 9.50

 

II Liga Południe-Wschód AKTUALIZACJA 2.08.2017

-> Rywalizacja zakończona
1. Siedlecki Klub Bowlingowy 2
2. Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego FIREBALLS PŁOCK
3. RSPB Radom II
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation