Home » Info » Dodatkowe składy na QubicaAMF

Dodatkowe składy na QubicaAMF

amf eliminacje

W związku z dużym zainteresowaniem eliminacjami krajowymi QubicaAMF Sekcja Bowlingu Sportowego ogłasza dołożenie dwóch weekendowych składów eliminacyjnych w następujących terminach:

  1. Piątek, godz. 22.00, maksymalnie 8 osób
  2. Sobota, godz. 19.00, maksymalnie 20 osób

Informujemy jednak, że wieczorna tura piątkowa będzie rozgrywana przy odbywającym się na kręgielni karaoke oraz amatorach na sąsiadujących torach. Prosimy wziąć to pod uwagę przy zapisach.

Z uwagi na brak możliwości wcześniejszego oszacowania kosztu biletów lotniczych, Sekcja pokryje ich koszt do wysokości osiągniętej nadwyżki finansowej z organizacji turnieju, nie mniej jednak niż po 1000 złotych dla każdego ze zwycięzców. W przypadku braku chęci wyjazdu zwycięzców, nagroda ta przechodzi na kolejną osobę, która weźmie udział w finale w Krasnoyarsku.

Inne nagrody finansowe pozostają bez zmian i nie są uzależnione od wyjazdu zawodników.

Smarowanie na turniej zostanie wylosowane w pierwszy dzień eliminacji z trzech, które zostaną ustalone we wtorek 10 września.

W związku z powyższymi zmianami, wszyscy zapisami zawodnicy mają prawo do zmian w zapisach lub wycofania się z turnieju do poniedziałku 9 września bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.

Powyższe zapisy stanowią aneks do regulaminu zatwierdzony przez Prezydium SBS.

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation