Home » Info » Zmiany w eliminacjach

Zmiany w eliminacjach

             Otrzymaliśmy parę informacji od organizatorów, dotyczących eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Polski. Odnośnie zawodów w Płocku : rozegrany zostanie tylko jeden squad o godzinie 11,  Dawid Szpański informuje : zostało wybrane smarowanie Asti ,  oczywiście zaprasza wszystkich niezdecydowanych do wzięcia udziału w zawodach.

W Katowicach również uczestnicy eliminacji zagrają tylko w jednym squadzie w niedzielę o godzinie 9 tej. Smarowanie podane zostanie przed rozegraniem zawodów.

Z kolei zawody w Toruniu gracze rozegrają na smarowaniu z palety Kegla- Beaten Path. Nie podjęta została decyzja jeszcze czy odbędą się dwie tury czy tylko jedna. Informacja o tym podana zostanie w piątek wieczorem po godzinie 20 tej. Wtedy zostaną zablokowane  listy startowe w każdym z centrów i zapis będzie już niemożliwy. Decyzją zarządu, niewykorzystane miejsce kobiece z Koszalina ( przypominamy Agnieszka i Bożenka uczestniczki IMPZ wywalczyły sobie już wcześniej prawo startu w IMP z punktacji rankingowej ) zostało przydzielone do Torunia.

miejsce premiowane awansem dla zawodniczki z Wielkopolski przydzielone zostaje do okręgu Dolnośląskiego

w Toruniu rozgrywamy jeden squad o godzinie 10 tej

W Gdańsku, ze smarowaniem gracze będą mogli się zapoznać się w dniu rozegrania eliminacji. Organizacyjnie jest wszystko dopięte na przysłowiowy, ostatni guzik, wspaniałe puchary czekają, frekwencja bardzo przyzwoita w porównaniu z innymi okręgami, a Rysio Korkowski również za pośrednictwem strony związkowej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w tych zawodach, gwarantując dobrą, sportową rywalizację.

Poznań również zgłasza zmianę i organizuje jedną turę w niedzielę o godzinie 12. Smarowanie zostanie podane przed zawodami.

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation