Home » Info » Zmiana terminarza spotkań DMP

Zmiana terminarza spotkań DMP

W związku z brakiem możliwości dalszego realizowania DMP w oparciu o kalendarz przygotowany na ten sezon, jesteśmy zmuszeni do zmiany treści jego zapisów.
Jak wynika z podstawowych terminów zawartych w KRS naszego związku, każdy sezon rozgrywek bowlingowych trwa pomiędzy 1.września, a 30. sierpnia kolejnego roku. Nie chcąc powielać scenariusza z poprzedniego roku, zdecydowaliśmy, że zakończymy obecny sezon zgodnie z przepisami określonymi powyżej.
Wiadomo, że okres wakacyjny nie sprzyja przeprowadzaniu jakichkolwiek imprez o charakterze cyklicznym, jednakże w tym momencie nie mamy wielkiego wyboru i musimy zastosować doraźne rozwiązanie…

Jednocześnie prosimy organizatorów kolejki o wzięcie inicjatywy w swoje ręce w przedmiocie zagadnienia.

Organizator pozostałej do rozegrania kolejki w każdej lidze proponuje datę rozegrania zawodów z terminem do 10. września br.
W przypadku, gdy większość drużyn akceptuje zaproponowany termin, uznany on będzie za ustalony.
Prosimy wtedy przesłać na adres mailowy sekcji termin rozegrania zawodów dla uruchomienia list scorringowych..
Jeżeli organizator kolejki nie przedstawi żadnego możliwego terminu do rozegrania zawodów o jego terminie decyduje większość drużyn w danej lidze. Jeżeli organizator kolejki nie będzie w stanie przygotować kręgielni na uzgodniony termin zawodów, większość drużyn może zaproponować inny obiekt na jego koszt. Ostateczne zakończenie sezonu nastąpi 10. września br. bez względu na ilość nierozegranych spotkań i tak też uznana będzie finalna klasyfikacja drużyn w każdej lidze.
Prosimy o zaangażowanie wszystkich kapitanów drużyn, ponieważ ze względu na wakacje nie chcemy odgórnie narzucać jakichkolwiek terminów zawodów. Dla ułatwienia znalezienia dogodnych terminów spotkań ligowych, inne wcześniej zaplanowane turnieje nie odbędą się.

Rozpoczęcie nowego sezonu w połowie września wiąże się również z rozgrywaniem zawodów w nowej formule i dopasowanym do tego terminarzem, który będzie niebawem ogłoszony.

Za Zarząd Sekcji Bowlingu Sportowego

Robert Ostaszyk

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation