Home » Info » Zebranie zarządu SBS, informacje związkowe

Zebranie zarządu SBS, informacje związkowe

W dniu 15.10.2011 odbyło się zebranie zarządu Sekcji Bowlingu Sportowego. W zebraniu uczestniczyli: Mariusz Musialik, Przemysław Kantecki, Krzysztof Olesiński oraz Tomasz Gapiński. O wszystkich zagadnieniach, które poruszane były na zebraniu, można przeczytać w niniejszym protokole spotkania zarządu.

Kolejna informacja związkowa.

Przed nami pierwsza w tym sezonie impreza z cyklu mistrzowskich. Są to zawody : Mistrzostwa Polski Par i Trójek, które rozegramy na torach toruńskiej Grakuli. Już dzisiaj opublikujemy nowatorski regulamin tych zawodów, a następnie w dniu jutrzejszym zostanie uruchomiony system zapisu on-line / zakładka Aktualne zawody. Generalny organizator imprezy, toruńska firma PinPro zapowiada szereg dodatkowych atrakcji bowlingowych i nie tylko, zarówno dla graczy jaki i osób towarzyszących. Wszystkich zawodników startujących w zawodach prosimy o zabranie ze sobą licencji zawodniczych oraz aktualnych badań lekarskich. Dokumenty te będą skrupulatnie sprawdzane, przez przedstawiciela Komisji Sędziowskiej. Przypominamy również o stroju sportowym, godnym zawodnika sportu bowlingowego. Obowiązują koszulki klubowe. Jednakże w przypadku par lub trójek z różnych klubów, dopuszczalne są koszulki nie klubowe, z zastrzeżeniem,  że strój drużyny będzie o jednakowej kolorystyce.

W imieniu organizatorów firmy PinPro, właścicieli i pracowników obiektu Grakula oraz całego zarządu PZK SBS serdecznie wszystkich zapraszamy  do wzięcia udziału w tych ciekawie zapowiadających się zawodach.

W załączniku  informacja Komisji Kontroli Wydatków

Informacja finansowa SBS 14.10.2011

 

 

 

 

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation