Home » Info » Zapisy na Turniej o Puchar Prezesa

Zapisy na Turniej o Puchar Prezesa

Zapisy ruszyły zgodnie z zapowiedziami punktualnie o godzinie 18:00.
Aby zapisać się na turniej wystarczy wpisać swój numer licencji do formularza a następnie przejść do następnego wiersza (najlepiej przyciskiem Tab na klawiaturze.) większość danych powinna się automatycznie załadować. Prosimy wypełnić resztę informacji i kliknąć „Zapisz”.

Prosimy aby lokalni zawodnicy skorzystali z tur czwartkowych i piątkowych.

Wiele emocji wzbudza dodatkowa kategoria par.
Jest to kategoria dodatkowo płatna 40 zł od pary lub 20 zł od zawodnika. Całość wpłaty idzie na pulę nagród w tej konkurencji.
Swojego partnera lub partnerkę zgłaszamy bezpośrednio przed danym składem eliminacyjnym. Zawodnicy muszą rozegrać swoje gry w tym samym składzie. W miarę możliwości organizatorzy będą się starali, aby zagrali także na jednym torze. Wyniki liczą się wtedy zarówno w konkurencji indywidualnej jak i par.
W danej parze można zagrać tylko jeden raz jednak nielimitowaną ilość razy w różnych parach. Oznacza to, że można grać za każdym razem w parze, ale z inną osobą.
Ta konkurencja kończy się po eliminacjach. Nie ma dodatkowych rund finałowych. Trzy pary z największą sumą z 12 gier (2×6) otrzymają nagrody.

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation