Home » Info » Zapisy na MPPiT zakończone -> termin opłaty do 24.11.2015

Zapisy na MPPiT zakończone -> termin opłaty do 24.11.2015

W związku z wieloma systemowymi problemami, administratorzy strony starają się odzyskać dane chronologicznych zapisów zawodników. Prosimy o cierpliwość i spokój. Niedługo wszystko zostanie poprawnie wyświetlone na stronie. Niestety może się okazać, że osoby aktualnie na liście spadną na listę rezerwową. Z góry za to przepraszamy.

Dodatkowo osobom, które zapomniały lub nie przeczytały regulaminu przypominamy, że termin płatności i wysyłania potwierdzeń przelewów na maila sbs@pzksbs.pl upływa z dniem dzisiejszym. Wychodząc na przeciw zawodnikom Zarząd PZKSBS postanowił przedłużyć termin płatności do dnia 25.11.2015 roku
Zgodnie z powyższym, zawodnik/ zawodniczka, której przelew nie zostanie zarejestrowany na koncie PZKSBS do dnia 26.11.2016 do godziny 12:00, zostanie usunięty z listy startowej, a prawo startu otrzymają pierwsze osoby z listy rezerwowej.

Przypominamy, że zapisy trwały ponad tydzień a regulamin był już znany od 31 października dlatego wszelkie tłumaczenia i zażalenia w związku z niedotrzymaniem terminu nie będą rozpatrywane.

Z bowlingowymi pozdrowieniami.

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation