Home » Info » Turniej Kwalifikacyjny do Kadry 02-03.10.2021 AKTUALIZACJA 21.09

Turniej Kwalifikacyjny do Kadry 02-03.10.2021 AKTUALIZACJA 21.09

W dniach 2-3 października odbędzie się turniej kwalifikacyjny do Kadry Polski. Celem turnieju jest wyłonienie zawodników do reprezentacji Polski na Puchar Europy 2021 oraz Mistrzostwa Europy 2022. Poniższe osoby z rankingu Kadry Polski mają prawo do udziału w turnieju i powinny zapisać się na listę startową najpóźniej do 12 września. W przeciwnym wypadku miejsce startowe będzie udostępniane kolejnej osobie z rankingu.

REGULAMIN

1. Patryk Preus
2. Tomasz Lutowski
3. Marek Rybicki
4. Tomasz Janicki
5. Przemysław Nowak
6. Jacek Kuciński
7. Krzysztof Strzałkowski
8. Mirosław Pająk
9. Aleks Szczepaniak
10. Andrzej Walczak
11. Emil Polanisz
12. Karol Kwiatkowski
13. Michał Gebauer
14. Krzysztof Olesiński
15. Jarosław Czuła
16. Dariusz Rojek
17. Tomasz Grzeca
18. Dominik Chomicz
19. Adam Martin
20. Robert Chodorowski
21. Tomasz Soroczyński
22. Daniel Głuchowski
23. Piotr Kaczanowski
24. Krzysztof Grzymkowski
25. Sebastian Jaskulski
26. Kewin Korkowski
27. Andrzej Meronk
28. Jarosław Pomykała
29. Alessandro Silletti
30. Marcin Wojtaszczyk
31. Paweł Bielski
32. Kazimierz Rybicki

REZERWA (zapisy do 19.09.2021 godzina 12:00):
33. Czarnecki Mikołaj
34. Polanisz Mieczysław
35. Wierzbowski Paweł
36. Muras Roland
37. Krajewski Tomasz
38. Ryglowski Piotr
39. Cichowlas Grzegorz
40. Janusz Gackowski
41. Kozłowiec Marek
42. Żukowski Tomasz
43. Janusz Pietraszek
44. Sowiński Bartosz
45. Maciej Cichoracki
46. Fabisiak Marek
47. Charciarek Jan
48. Damian Majdecki
49. Robert Gozdowski
50. Linke Andrzej

REZERWA (zapisy do 23.09.2021 godzina 18:00):
51. Szymon Kręgielski
52. Skorupa Jacek
53. Asajewicz Aleksiej
54. Jan Hończak
55. Paweł Salwa
53. Michał Wiechno
54. Artur Malicki

1. Bożena Pająk
2. Joanna Merklejn
3. Marta Łydka
4. Lucyna Charęzińska
5. Lucyna Wrzyszczyńska
6. Anna Błaszczyk
7. Iga Ryngwelska
8. Agnieszka Hulecka
9. Aleksandra Pagieła
10.Mirosława Gackowska
11.Anna Goss
12.Joanna Rybicka

REZERWA (zapisy do 19.09.2021 godzina 12:00):
13. Frydrych Lilla
14. Kiedrowska Anna
15. Barbara Salwa
16. Dolega Agnieszka
17. Daraż Alicja
18. Zulfia Saetgareeva-Misztal

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation