Home » Info » Trochę wieści z ESBC i WYC

Trochę wieści z ESBC i WYC

Tak się ułożył nam kalendarz zawodów kadry w tym roku, że nakładają się na siebie dwie ważne imprezy dla poszczególnych grupo wiekowych. Juniorzy wylecieli do dalekiej Tajlandii aby rywalizować z rówieśnikami z całego świata, a nieco bliżej bo u sąsiadów zza Bałtyku, swoje bowlingowe święto mają weterani naszej dyscypliny. Nasza ekipa w składzie Mirek i Bożenka Pająkowie, Bogdan Guła, Piotrowie – Wojciechowski i Kusiak, Tedi Boruciński, Andrzej Meronk i Darek Sobczak rozpoczęli zmagania w niedzielę i grać będą przez cały tydzień. Ich wyniki można śledzić na bieżąco na stronie http://www.esbc2012.se/.

Nasza młodzież zaczęła gry na longu. Jako pierwsza z polskiej ekipy zagrała Daria i tu od razu uprzedźmy fakty, zagrała bardzo dobrze. Średnia 193,33 potwierdza jej ustabilizowaną formę i prognozuje dalsze dobre gry. Daria to nasza eksportowa jedynaczka i zawsze możemy na nią liczyć. Po fantastycznym występie w Tilburgu, czekamy na równie udany w Bangkoku. Chłopcy są już  również po swoich pierwszych grach i zapewne nie powiedzieli jeszcze swojego ostatniego słowa.

Zmagania naszych młodych reprezentantów, możemy podglądać z pomocą strony zawodów http://www.worldyouth2012.com/index.htmlNa koniec kolejne doniesienia odnośnie perfectów. Tym razem do klubu 300 zapukali, wspomniany Bogdan Guła, uczestnik tegorocznych ESBC,który swoje pierwsze Perfect Game uzyskał 26.04. 2012 na niemieckiej kręgielni w miejscowości Hannover. Kolejny szczęśliwy gracz, który może się pochwalić tym nieosiągalnym wynikiem dla wielu graczy to młody zawodnik z Katowic, Michał Brachaniec. Dokonał tej sztuki na torach Fantasy Park.

Serdeczne gratulacje !

Tags: , ,
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation