Home » TIB » Schemat ligowy

Schemat ligowy

Pogrubione nazwy drużyn = potwierdzone zgłoszenie

Schemat Ligowy
Drużynowych Mistrzostw Polski PZK SBS
w sezonie 2018/2019

Ekstraklasa
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. KB Suwałki Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu MK Bowling Suwałki 29.09.2018 Robert Chodorowski
2. Pin Busters Dario Bowling Ostróda  King Pin Ostróda 30.09.2018 Dariusz Olejniczak
3. Diverse Bowling Team Perfekt 300 Bydgoszcz Lucky Star Toruń 20.10.2018 Tomasz Drzewiecki
4. TKB Toruński Klub Bowlingowy C.H.R. Toruń Plaza 21.10.2018 Jacek Skorupa
5. BC Sztorm BC Sztorm Gdańsk MK Bowling Gdańsk 30.03.2019 Marcin Augustenowicz
6. Martin Club Martin Club 2000 Poznań 31.03.2019 Adam Martin
7. Miraż BTS Miraż Wrocław 27.04.2019
8. WKB WKB Warszawa  Hula-Kula Warszawa 28.04.2019 Dawid Szpański

 

I Liga
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Miraż 2 BTS Miraż Wrocław  Król Kul, Łódź 29.09.2018 Piotr Ryglowski
2. TKB 2 Toruński Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 30.09.2018 Mirosław Bartulewicz
3. SKY Bowling SKY Bowling Wrocław  Król Kul, Łódź 20.10.2018 Tomasz Janicki
4. Retro Bowling Club Retro Bowling Club  Król Kul, Łódź 21.10.2018 Marta Łydka
5. Fireballs Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego FIREBALLS PŁOCK Król Kul, Łódź 30.03.2019 Krzysztof Augustowski
6. BMC Inowrocław Bowling Magic Club Inowrocław Król Kul, Łódź 31.03.2019 Damian Rychwicki
7. TKB 3 Toruński Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 27.04.2019 Mateusz Kacprowicz
8. SKB 2 Siedlecki Kub Bowlingowy Król Kul, Łódź 28.04.2019 Dariusz Rojek
9. Bowling Team Silesia Bowling Team Silesia Sosnowiec Jarosław Krzepkowski
10. SKB Siedlecki Kub Bowlingowy Arkadiusz Dłużniewski
11. RSPB Radomskie Stowarzyszenie Promocji Bowlingu Mateusz Karolak
12. BC Sztorm 2 BC Sztorm Gdańsk Marian Krauze
13. ŁKB Łódź Łódzki Klub Bowlingowy Piotr Kulpa
14. Orzeł Opole OKB „Orzeł” Opole Maciej Kwiatkowski

Losowanie dnia kolejki ligowej w Turnieju kwalifikacyjnym do DMP odbędzie się w weekend 20-21 października 2018.

Turniej Kwalifikacyjny do I Ligi
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Kuźnia Rybnik Towarzystwo Sportowe „Kuźnia” Król Kul, Łódź Mariusz Watoła
2. Kuźnia Rybnik 2 Towarzystwo Sportowe „Kuźnia” Król Kul, Łódź Mariusz Watoła
3. Red Team ZSBS Bastion Zamość Król Kul, Łódź Jakub Grądkowski
4. Blue Team ZSBS Bastion Zamość Król Kul, Łódź Jakub Grądkowski
5. Bears Bowlers Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu Król Kul, Łódź Robert Chodorowski
6. Bears Bowlers 2 Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu Król Kul, Łódź Robert Chodorowski
7. Sztorm 3 BC Sztorm Gdańsk Król Kul, Łódź Hanna Urban
8. Sztorm 4 BC Sztorm Gdańsk Król Kul, Łódź Marian Krauze
9. ZKB Shooters ZKB Zielona Góra Król Kul, Łódź Filip Kałuża
10. ZKB Sangraf.pl ZKB Zielona Góra Król Kul, Łódź Filip Kałuża
11. ZKB Kaczmarek Electric ZKB Zielona Góra Król Kul, Łódź Filip Kałuża
12. LKSG Spartan Lublin Lubelski Klub Sportowy Głuchych Król Kul, Łódź Jakub Grądkowski
13. RSPB Radom 2 Radomskie Stowarzyszenie Promocji Bowlingu Król Kul, Łódź Mateusz Czapla
14. OKB Łubudu Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu Król Kul, Łódź Paweł Staśkiewicz
15. Helios Olsztyn BC Helios Olsztyn Król Kul, Łódź Przemek Kozikowski
16. Orange Polska S.A. BC Helios Olsztyn Król Kul, Łódź Witold Bauer
17. Diverse Bowling Team Szczecin Perfekt Klub 300 Bydgoszcz Król Kul, Łódź Tomasz Drzewiecki
18. WKB 2 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź Roland Muras
19. WKB 3 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź Błażej Wiśniewski
20. SKY Bowling 2 SKY Bowling Wrocław Król Kul, Łódź Łukasz Michalik
21. WKB 5 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź Dawid Szpański
22. WKB 6 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź Dawid Szpański
23. sportbowling.pl Włocławek sportbowling.pl Włocławek Król Kul, Łódź Jacek Romelczyk
24. Zorza Namysłów Zorza Namysłów Król Kul, Łódź

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation