Home » TIB » Schemat ligowy

Schemat ligowy

Pogrubione nazwy drużyn = potwierdzone zgłoszenie

Schemat Ligowy
Drużynowych Mistrzostw Polski PZK SBS
w sezonie 2018/2019

Ekstraklasa
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. KB Suwałki Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu MK Bowling Suwałki 29.09.2018 Robert Chodorowski
2. Pin Busters Dario Bowling Ostróda  King Pin Ostróda 30.09.2018 Dariusz Olejniczak
3. Diverse Bowling Team Perfekt 300 Bydgoszcz Lucky Star Toruń 20.10.2018 Tomasz Drzewiecki
4. TKB Toruński Klub Bowlingowy C.H.R. Toruń Plaza 21.10.2018 Jacek Skorupa
5. BC Sztorm BC Sztorm Gdańsk MK Bowling Gdańsk 30.03.2019 Marcin Augustenowicz
6. Martin Club Martin Club 2000 Poznań 31.03.2019 Adam Martin
7. Miraż BTS Miraż Wrocław 27.04.2019
8. WKB WKB Warszawa  Hula-Kula Warszawa 28.04.2019 Dawid Szpański

 

I Liga
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Miraż 2 BTS Miraż Wrocław  Król Kul, Łódź 29.09.2018 Piotr Ryglowski
2. TKB 2 Toruński Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 30.09.2018 Mirosław Bartulewicz
3. SKY Bowling SKY Bowling Wrocław  Król Kul, Łódź 20.10.2018 Tomasz Janicki
4. Retro Bowling Club Retro Bowling Club  Król Kul, Łódź 21.10.2018 Marta Łydka
5. Fireballs Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego FIREBALLS PŁOCK Król Kul, Łódź 30.03.2019 Krzysztof Augustowski
6. BMC Inowrocław Bowling Magic Club Inowrocław Król Kul, Łódź 31.03.2019 Damian Rychwicki
7. TKB 3 Toruński Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 27.04.2019 Mateusz Kacprowicz
8. SKB 2 Siedlecki Kub Bowlingowy Król Kul, Łódź 28.04.2019 Dariusz Rojek
9. Bowling Team Silesia Bowling Team Silesia Sosnowiec Jarosław Krzepkowski
10. SKB Siedlecki Kub Bowlingowy Arkadiusz Dłużniewski
11. RSPB Radomskie Stowarzyszenie Promocji Bowlingu Mateusz Karolak
12. BC Sztorm 2 BC Sztorm Gdańsk Marian Krauze
13. ŁKB Łódź Łódzki Klub Bowlingowy Piotr Kulpa
14. Orzeł Opole OKB „Orzeł” Opole Maciej Kwiatkowski

Losowanie dnia kolejki ligowej w Turnieju kwalifikacyjnym do DMP odbędzie się w weekend 20-21 października 2018.

Turniej Kwalifikacyjny do I Ligi
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Kuźnia Rybnik Towarzystwo Sportowe „Kuźnia” Król Kul, Łódź 01.12.2018 Mariusz Watoła
2. Kuźnia Rybnik 2 Towarzystwo Sportowe „Kuźnia” Król Kul, Łódź 01.12.2018 Mariusz Watoła
3. Blue Team ZSBS Bastion Zamość Król Kul, Łódź 01.12.2018 Jakub Grądkowski
4. Bears Bowlers Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu Król Kul, Łódź 01.12.2018 Robert Chodorowski
5. LKSG Spartan Lublin Lubelski Klub Sportowy Głuchych Król Kul, Łódź 01.12.2018 Jarosław Gołębiowski
6. RSPB Radom 2 Radomskie Stowarzyszenie Promocji Bowlingu Król Kul, Łódź 01.12.2018 Mateusz Czapla
7. Orange Polska S.A. BC Helios Olsztyn Król Kul, Łódź 01.12.2018 Witold Bauer
8. WKB 3 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 01.12.2018 Błażej Wiśniewski
9. SKY Bowling 2 SKY Bowling Wrocław Król Kul, Łódź  01.12.2018 Łukasz Michalik
10. Retro Bowling Club Retro Bowling Club Król Kul, Łódź  01.12.2018 Andrzej Walczak
11. WKB 4 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź  01.12.2018 Dawid Szpański
12. sportbowling.pl Włocławek sportbowling.pl Włocławek Król Kul, Łódź 01.12.2018 Jacek Romelczyk
13. Helios Olsztyn BC Helios Olsztyn Król Kul, Łódź  01.12.2018 Przemek Kozikowski
14. Red Team ZSBS Bastion Zamość Król Kul, Łódź  23.03.2018 Jakub Grądkowski
15. Bears Bowlers 2 Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu Król Kul, Łódź  23.03.2018 Robert Chodorowski
16. Sztorm 3 BC Sztorm Gdańsk Król Kul, Łódź 23.03.2018 Hanna Urban
17. Sztorm 4 BC Sztorm Gdańsk Król Kul, Łódź 23.03.2018 Marian Krauze
18. ZKB Shooters ZKB Zielona Góra Król Kul, Łódź 23.03.2018 Filip Kałuża
19. ZKB Sangraf.pl ZKB Zielona Góra Król Kul, Łódź 23.03.2018 Filip Kałuża
20. ZKB Kaczmarek Electric ZKB Zielona Góra Król Kul, Łódź 23.03.2018 Filip Kałuża
21. OKB Łubudu Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu Król Kul, Łódź 23.03.2018 Paweł Staśkiewicz
22. Diverse Bowling Team Szczecin Perfekt Klub 300 Bydgoszcz Król Kul, Łódź 23.03.2018 Tomasz Drzewiecki
23. Bowlers Bowlers Zielona Góra Król Kul, Łódź 23.03.2018 Grzegorz Szatkowski
24. WKB 2 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 23.03.2018 Roland Muras
25. WKB 5 Warszawski Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 23.03.2018 Dawid Szpański
26. Zorza Namysłów Zorza Namysłów Król Kul, Łódź 23.03.2018

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation