Home » TIB » Schemat ligowy

Schemat ligowy

 

Schemat Ligowy
Drużynowych Mistrzostw Polski PZK SBS
w sezonie 2017/2018

Ekstraklasa
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Miraż BTS Miraż Wrocław Król Kul, Łódź 27.01.2018 Piotr Ryglowski
2. Miraż 2 BTS Miraż Wrocław Król Kul, Łódź 28.01.2018 Tomasz Popielarczyk
3. Pin Busters Dario Bowling Ostróda King Pin Ostróda 17.03.2018 Darek Olejniczak
4. Martin Club Martin Club 2000 Poznań Broadway Club Bydgoszcz 18.03.2018 Adam Martin
5. Sky Bowling Sky Bowling Wrocław Hula-Kula Warszawa 21.04.2018 Tomasz Janicki
6. WKB WKB Warszawa Hula-Kula Warszawa 22.04.2018 Dawid Szpański
7. TKB 4 Toruński Klub Bowlingowy Lucky Star Toruń 19.05.2018 Maciej Cichoracki
8. TKB Toruński Klub Bowlingowy Lucky Star Toruń 20.05.2018 Mateusz Kacprowicz

 

I Liga
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. TKB 2 Toruński Klub Bowlingowy Król Kul, Łódź 9.12.2017 Robert Ostaszyk
2. SKB 2 Siedlecki Kub Bowlingowy Król Kul, Łódź 10.12.2017 Dariusz Rojek
3. SKB 1 Siedlecki Kub Bowlingowy Król Kul, Łódź 21.01.2018 Arkadiusz Dłużniewski
4. RSPB 2 Radomskie Stowarzyszenie Promocji Bowlingu Król Kul, Łódź 22.01.2018 Mateusz Karolak
5.  KB Suwałki Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu  Król Kul, Łódź  10.03.2018 Krzysztof Grzymkowski
6. BMC Inowrocław Bowling Magic Club Inowrocław Król Kul, Łódź 11.03.2018 Damian Rychwicki
7. Sztorm Sztorm Bowling Klub Król Kul, Łódź 14.04.2018 Marian Krauze
8. Fireballs Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego FIREBALLS PŁOCK Król Kul, Łódź 15.04.2018 Krzysztof Augustowski
9. Bowling Team Silesia Bowling Team Silesia Sosnowiec Król Kul, Łódź 12.05.2018 Jarosław Krzepkowski
10. Topory Sarkandera Tow. Sp. Topory Sarkandera Bielsko-Biała Król Kul, Łódź 13.05.2018 Marta Łydka
11. Diverse Bowling Team Perfekt 300 Bydgoszcz Tomasz Drzewiecki
12. ZORZA ZORZA Namysłów Jarosław Krzepkowski
13. RSPB Radomskie Stowarzyszenie Promocji Bowlingu Mateusz Karolak

*w dniu 9.12.2017 odbyło się losowanie gospodarzy na poszczególne kolejki

II Liga Północ
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Sztorm 2 Sztorm Bowling Klub MK Bowling Gdańsk 24.02.2018 Marian Krauze
2. Sztorm 3 Sztorm Bowling Klub MK Bowling Gdańsk 25.02.2018 Marian Krauze
3. Orange Polska Helios Olsztyn Ten#Code Olsztyn 17.03.2018 Przemysław Kozikowski
4. Helios 2 Helios Olsztyn Ten#Code Olsztyn 18.03.2018 Przemysław Kozikowski
5. Sztorm 4 Sztorm Bowling Klub MK Bowling Gdańsk 21.04.2018 Marian Krauze
6. KB Suwałki 2 Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu MK Bowling Suwałki 22.04.2018 Krzysztof Grzymkowski

 

II Liga Południe-Wschód
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Goście Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Bears Dakar Sport Sp. z o.o. Łuków Red Team Zamość Klub Decybel 10.03.2018 Michał Rek
Blue Team Zamość 11.03.2018
1. Red Team ZSBS Bastion Zamość Bears Łuków Masters Bowling & Bilard Lublin Jakub Gradkowski
Blue Team Zamość
1. Blue Team ZSBS Bastion Zamość Bears Łuków Masters Bowling & Bilard Lublin Jakub Gradkowski
Red Team Zamość

 

II Liga Południe-Zachód
Kolejka Nazwa Drużyny Gospodarz Kręgielnia Data Kolejki Osoba Kontaktowa
1. Bowlers Bowlers Zielona Góra Grzegorz Szatkowsi
2.  KB Katowice  KB Katowice Jarosław Czuła
5. Kuźnia Rybnik Towarzystwo Sportowe „Kuźnia” Pink Bowling & Club, Rybnik Mariusz Watoła
6. Orzeł Opole 2 OKB „Orzeł” Opole Kręgielnia FitLIFE, Opole Maciej Kwiatkowski

 

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation