Home » Info » Oil pattern

Oil pattern

Niewiele już pozostało dni, do inauguracji zawodów, które otworzą sezon imprez centralnych w naszym kraju. Mowa oczywiście o nadchodzących Mistrzostwach Polski Par i Trójek, które rozegrane zostaną w tym roku na torach toruńskiej Grakuli. Oprócz niespodzianek, które przygotowała dla nas firma Pinpro, bezpośredni organizator zawodów, już dzisiaj mamy dla Was również informację, która zapewne ucieszy wielu miłośników prawdziwego grania i sportowej rywalizacji. Otóż specjalnie dla nas, na MPPiT, pod specyfikę naszych zawodów, smarowania ułoży sam Pat Mitchell, niekwestionowany światowy autorytet, współtwórca i projektant maszyn smarujących Authority firmy Brunswick, oraz autor wielu smarowań na których rozgrywane są turnieje PBA.

W czwartkowy wieczór, dzień przed rozpoczęciem zawodów, poznamy specyfikację i tajniki smarowań, na których przyjdzie rywalizować wszystkim uczestnikom. Tutaj , dokładnie w tym miejscu zostaną opublikowane  wykresy. Nad całością związaną z tematem smarowań, czuwać będzie członek Komisji Technicznej, Tomasz Janicki, który jak mało kto w naszym kraju dysponuje w tym zakresie wiedzą i doświadczeniem.

Dubles Poland

Trio Poland

Wszystkich serdecznie zapraszamy do  Torunia już w piątek, a niezdecydowanych namawiamy do rejestracji i uczestnictwa w zawodach.

Kto wyjedzie z medalami i zaszczytnymi tytułami Mistrzów Polski ?

O tym wszystkim przekonamy się w niedzielę 6 listopada.

2 listopada o godzinie 24 zamykamy listy startowe !

poniżej specyfikacja

Dressing specifications
Oil machine Brunswick Authority 22/2
Oil Brunswick Connect Conditioner
Cleaner Brunswick Max 20
Pattern prepared by Pat Mitchell
Dressing done by Tomasz Janicki

 

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation