Home » Info » Nowe, niższe ceny w hotelu Iness***

Nowe, niższe ceny w hotelu Iness***

Kolacja integracyjna  Ekstraklasy odbędzie się w dniu 27 stycznia 2017 o godzinie 19:30

Od najbliższego weekendu specjalnie dla nas, na hasło „bowling”, obowiązywać będą niższe ceny w trakcie wszystkich, organizowanych przez SBS zawodów.

Dzięki uprzejmości włodarzy hotelu Iness i obniżeniu cen, mamy szansę zwiększyć ilość zawodników chcących nocować właśnie w tym hotelu. Naszą ideą jest, aby w trakcie organizowanych systematycznie turniejów spotykać się na kolacjach integracyjnych w celu wymiany poglądów jak i umacnianiu więzi w naszym wąskim środowisku. Kieruje nami przekonanie, że ten wspólnie spędzony czas pozwoli lepiej poznać Wasze poglądy na proponowane przez Zarząd SBS kierunki działań.

Obecne ceny przedstawiają się następująco:

cena pokoju  4. osobowego   =  280 zł za pokój , czyli 70 zł  na osobę. Cena zawiera obfite śniadanie (25zł/os) i darmowy parking (20zł)

cena pokoju  3   osobowego   =  210 zł za pokój , czyli 70 zł  na osobę. Cena zawiera obfite śniadanie (25zł/os) i darmowy parking (20zł)

cena pokoju  2.   osobowego   =  180 zł za pokój , czyli 90 zł  na osobę. Cena zawiera obfite śniadanie (25zł/os) i darmowy parking (20zł)

cena pokoju  1.   osobowego   =  129 zł za pokój. Cena zawiera obfite śniadanie (25zł/os) i darmowy parking (20zł)

cena apartamentu  2.   osobowego   =  220 zł za pokój. Cena zawiera obfite śniadanie (25zł/os) i darmowy parking (20zł)

Koszt uroczystej kolacji z urozmaiconym menu to jedynie 35 zł/os.

Bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności do piątku, poprzez krótkiego maila na nasz adres sbs@pzksbs.pl z informacją ile osób z Waszego klubu weźmie udział w organizowanej kolacji. Pozwoli to hotelowi odpowiednio się przygotować. Liczymy na Waszą liczną frekwencję.

Za Zarząd SBS

Robert Ostaszyk

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation