Home » Info » MPPiT zakończone

MPPiT zakończone

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Par i Trójek przechodzą do historii polskiego bowlingu. Zawody zostały rozegrane na dwóch różnych smarowaniach. Zawodnicy grający w parach rywalizowali na torach zaopatrzonych w smarowanie long. W zgodnej opinii grających było to smarowanie niezbyt trudne technicznie, jednakże bardzo wymagające. Natomiast zapowiadane smarowanie typu medium, na którym rywalizowano w konkurencji trójek sprawiło większości zawodnikom spore problemy. Tu już tak łatwo nie było. Trudności z dopasowaniem się mieli w pierwszej grze prawie wszyscy zawodnicy. Potem rutyna i doświadczenie oraz skuteczne dopasowanie się do warunków torowych pozwoliło części graczy na gry z myślą o występie w półfinałach i finale.

Tutaj można zapoznać się z szczegółami oraz indywidualnymi wynikami poszczególnych graczy. Jednocześnie, prosimy o zapoznanie się w punktacją do kadry, którą publikujemy zaraz po pierwszych zawodach rankingu kadry.

Ranking kadry 2012-2013

Niebawem zaprezentujemy regulamin turnieju I Kryteria Kadry , który zostanie rozegrany na torach rzeszowskiego Kula – Clubu.

Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa, niebawem zostaną otwarte listy startowe.

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation