Home » Info » Mistrzostwa Polski Par i Trójek

Mistrzostwa Polski Par i Trójek

W dniach 04-06 listopada 2011 odbyły się  Mistrzostwa Polski Par i Trójek. Zawody rozegrano na torach toruńskiej Grakuli. Ogółem wystartowało 92 zawodników. Rywalizowano w  konkurencjach żeńskich i męskich par oraz trójek męskich.

 

Protokół zawodów MPPiT 2011

 

 

 

konkurencja par żeńskich – podium

1.Daria Pająk / KB Rodło Piła
Greta Frost / KCKB Jura

2.Bożena Pająk / KB Rodło Piła
Zulfia Saetgareeva Misztal

3.Natalia Martin
Danuta Dudko

konkurencja par męskich – podium

1.Mariusz Musialik / KCKB Jura
Przemysław Antuszewicz / KCKB Jura

2.Kuba Gapiński / WKB Warszawa
Paweł Bielski / Sztorm BC

3.Daniel Wiśniewski / KSBB Kwidzyn
Błażej Wiśniewski / KSBB Kwidzyn

konkurencja trójek męskich – podium

1. Adam Martin / Martin Club2000
Patryk Preus / Martin Club2000
Emil Polanisz / Martin Club2000

2. Mariusz Musialik / KCKB Jura
Brajan Kastner / KCKB Jura
Aleksander Stępień / KB Emka Koszalin

3. Daniel Wiśniewski / KSBB Kwidzyn
Błażej Wiśniewski / KSBB Kwidzyn
Marek Charęziński / KB Rodło Piła

 

Zarząd PZK SBS składa serdeczne podziękowania, przede wszystkim Wam, tak licznie zgromadzonym zawodnikom, którzy zapełniliście listy startowe w prawie 100%. Bardzo cieszy taka frekwencja oraz udział graczy z mapy  całej bowlingowej Polski. Dziękujemy za sportową rywalizację, za wzorowy doping podczas rozgrywek oraz stworzoną atmosferę podniosłych zawodów.

Oczywiście wielkie słowa uznania kierujemy w stronę właścicieli firmy Pinpro, która była bezpośrednim organizatorem zawodów, na mocy podpisanej umowy, o wzajemnej współpracy z Sekcją Bowlingu Sportowego.

Nie sposób również nie wspomnieć o słowach podziękowania dla maestro oil pattern, jak w kuluarach żartobliwie nazwano Tomka Janickiego. Dzięki jego wiedzy technicznej oraz pełnym zaangażowaniu mogliśmy zagrać na naprawdę super warunkach torowych. Wymagających ale grywalnych, jak podkreślała większość uczestników tegorocznych MPPiT. Smarowania te ułożył specjalnie na nasze zawody, amerykański specjalista w tej dziedzinie Pat Mitchell.

Następne zawody mistrzowskie już w grudniu , spotkamy się podczas rywalizacji o Indywidualny Puchar Polski, już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i w imieniu firmy Pinpro i własnym zapewniamy, że będzie jeszcze lepiej, jeszcze ciekawiej.

Do zobaczenia na torach !

 

 

 

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation