Home » Info » Mistrzostwa Europy Seniorów

Mistrzostwa Europy Seniorów

Szanowni koledzy Bowlingowcy, powoli dobiega koniec sezonu, wszyscy czekamy na Mistrzostwa Świata w USA , ale w najbliższych dniach mamy niezwykłe wydarzenie, w Monachium rozgrywane są doroczne zawody w ramach Mistrzostw Europy Seniorów 50+. Są to prawdopodobnie największe zawody w Europie w których w tym roku zarejestrowało się ponad 1600 uczestników z 26 krajów w tym bardzo skromna reprezentacja z Polski. Zawody są rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych. Każdy zawodnik musi rozegrać 18 gier eliminacyjnych po 6 gier w grze indywidualnej, parach i trójkach. Organizatorzy podali smarowanie, ale nie ma możliwości treningu na smarowaniu zawodów w kręgielniach gdzie będą rozgrywane zawody. Wszyscy startują z tej samej pozycji bez żadnego uprzywilejowania zawodników gospodarzy.

W tym roku nasz kolega Andrzej Meronk przewodzi naszej drużynie. Pierwsze mecze nasi zawodnicy rozgrywają w poniedziałek 24 czerwca w grze pojedynczej.

W załączeniu grafik startów. Jesteśmy przekonani, że wszyscy pasjonaci bowlingu będą śledzić zmagania naszych zawodników. Pełne informacje znajdują się na stronie www.ESBC2013.de .

Powodzenia

esbc

 

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation