Home » Info » Letni obóz treningowy

Letni obóz treningowy

joe photoTego jeszcze w Polsce nie było! Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do Włocławka na 5 dniowy obóz bowlingowy, który prowadzić będzie uznany na świecie trener Joseph Slowiński. Spora grupa osób miała już przyjemność trenować z Joe. Te osoby wiedzą już jakie efekty daje trening z tym trenerem. Tym razem jednak będzie to coś więcej niż zwykły trening. Obóz zaplanowany jest na 5 dni. Od poniedziałku 05.08.2013 do 9.08.2013. Zajęcia będą odbywały się od godziny 10.00 do godziny 18.00. W tym czasie kręgielnia będzie dostępna wyłącznie dla graczy uczestniczących w treningach. Obóz zaplanowany jest tak by stanowił jedną całość. Podczas 5 dni treningu poruszane będą następujące tematy:
-technika gry – ćwiczenia
-zaawansowane – czytanie torów, czyli lane play
-kontrola nadgarstka w czasie wypuszczania kuli, nadawanie kuli różnej pracy na torze
-odpowiedni dobór sprzętu do zmieniających się warunków na torze
-nauka zmiany następujących elementów : szybkości kuli, kąta rotacji, ilości obrotów
-odpowiedni dobór sprzętu do stylu gry, nauka o tym co możemy dowiedzieć się znając nasz PAP i w czym będzie nam to pomocne na przyszłość
-przygotowanie mentalne, radzenie sobie ze stresem – mental game
-odpowiedzi na wszelkie bowlingowi pytania
-i wiele innych
Ciekawostką jest też to, że chęć uczestniczenia w obozie wyrazili również zawodnicy z zagranicy. Spodziewanych jest około 5-7 osób z poza granic naszego kraju. Nikogo nie możemy tu namawiać, ale termin obozu idealnie pasuje przed wyjazdem kadry na Mistrzostwa Świata. Joe ma duże doświadczenie w przygotowywaniu drużyn przed najważniejszymi startami, a do tego sam również będzie obecny w USA, gdyż jest trenerem kadry Meksyku. Wydaje nam się, że to znakomita okazja by doprowadzić swoją grę na szczyt formy przed wyjazdem na Mistrzostwa.

Oprócz bowlingowych zmagań planowane są również inne atrakcje, sportowe jak i integracyjne.
By uniknąć pytania czy istnieje uczestnictwo w obozie w krótszym czasie niż 5 dni, odpowiadamy, ze niestety nie. Całość pod kątem sportowym jak i finansowym zaplanowana jest na 5 dni. W chwili obecnej na listach mamy zapisanych około 12 osób. Wszystkich chętnych proszę o kontakt telefoniczny w celu uzyskania wszelkich informacji i rezerwacji miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

Adam Błaszczak
504 257 423

logosportbowling

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation