Home » Info » Kurs trenerski USBC SILVER

Kurs trenerski USBC SILVER

Chcemy poinformować, iż w dniach 13-15 stycznia odbędzie się w Polsce kurs trenerski USBC Silver Level. Tak zwany Srebrny trener to trzeci poziom wg standardów USBC. Kurs przeznaczony jest dla trenerów, którzy zdobyli wcześniej poziom podstawowy oraz Bronze Level. Minimalny czas odstępu pomiędzy Bronze, a Silver Level wynosi dwa lata.

Tego rodzaju szkolenia odbywają się w Europie bardzo rzadko. W Polsce nie posiadamy jeszcze żadnego Silver Coach. Kurs prowadzić będzie Gold Coach Costas Mitsingas, który wcześniej organizował w Polsce dwa razy kurs Bronze Level.

Miejsce szkolenia : Łódź hotel Tobaco. ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź

W ciągu 3 dni kursu będą prowadzone wykłady i dyskusje w hotelowej sali konferencyjnej. Przewidziany jest też fragment szkolenia na torach bowlingowych.
Kurs zakończony jest egzaminem pisemnym. Po zaliczeniu egzaminu każdy z trenerów otrzyma certyfikat Silver Coach USBC.

Koszt kursu to 465 euro – całość dla USBC 

Dodatkowe koszty związane z przylotem, zakwaterowaniem i wyżywieniem Gold Coach będą wynosić około 700 euro do podziału na wszystkich uczestników kursu (dla przykładu – przy 5 osobach koszt wyniesie 140 euro od osoby, przy 10 osobach 70 euro od osoby).

Minimalna ilość chętnych by kurs mógł się odbyć to 5 osób.

Wszelkich informacji na temat kursu, ceny hotelu, oraz zapisów udziela Adam Błaszczak   tel. 504 257 423  mail: blaszczak_adam@tlen.pl

Adam Błaszczak

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation