Home » Info » Komunikat IMP Mężczyzn – Godziny rozpoczęcia składów

Komunikat IMP Mężczyzn – Godziny rozpoczęcia składów

W wyniku zgłoszenia się 72 zawodników w wyznaczonym terminie zapisów, Indywidualne Mistrzostwa Polski odbędą się w trzech 24-osobowych składach na każdym ze smarowań.
Godziny składów piątkowych ze względu na zaplanowany już przyjazd zawodników nie ulegają zmianie, natomiast, zgodnie z założeniami regulaminu, godziny rozpoczęcia składów sobotnich i niedzielnych ulegają przesunięciu, a mianowicie:

Runda 2 skład 1: sobota godz. 9.00
Runda 2 skład 2: sobota godz. 12.30
Runda 2 skład 3: sobota godz. 16.00

Runda 3 skład 1: niedziela godz. 9.00
Runda 3 skład 2: niedziela godz. 12.30
Runda 3 skład 3: niedziela godz. 16.00

Przypominamy, że zawodnicy w składach sobotnich i niedzielnych zostaną rozstawieni wg klasyfikacji z poprzednich rund. Nie ma możliwości zamieniania się składami przez zawodników. Skutkować taka sytuacja będzie nie uzyskaniem punktów w danej rundzie.

Sędzia zawodów przypomina również o odpowiednim stroju oraz WAŻNYCH badaniach lekarskich.

Podczas mistrzostw zostaną przeprowadzone również wyrywkowe badania alkomatem wg poniższej zamieszczonej procedury.

Poniżej publikujemy przesłane przez sędziego dokumenty, w tym zatwierdzone przez Prezydium SBS „Zasady gry w bowlingu sportowym”, które są wytycznymi w języku polskim przepisów nadrzędnych:

Zasady gry w bowlingu sportowym

Lista specyfików WTBA

Procedura używania alkomatu

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie smarowań podczas zawodów, informujemy, że Komisja techniczna zdecydowała o użyciu zatwierdzonych smarowań, ale w postaci oryginalnych plików ściągnietych ze strony Brunswick i wgranych bezpośrednio do maszyny.  Smarowania będą użyte podczas oficjalnego treningu w czwartek o godz. 16.00 i będą obowiązywać podczas IMP Mężczyzn.

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation