Home » Info » Informacje z Białegostoku

Informacje z Białegostoku

Witam szanownych kolegów i koleżanki.

W niniejszym mailu pozwolę sobie przesłać wam harmonogram oraz informację o smarowaniu. Wszystko znajdziecie w załącznikach do niniejszego maila.
Biorąc pod uwagę ubiegłoroczne rozgrywki w Białymstoku pozwolę sobie na kilka uwag i wyjaśnień:

Po pierwsze Harmonogram zawodów. Jeśli któryś z szanownych kolegów lub koleżanek ma uwagi proszę o ich przesłanie na niniejszego maila i do wiadomości pozostałych drużyn. Z naszej strony ważne jest, aby rozgrywki zakończyły się najpóźniej o godzinie 16:00 gdyż MK Bowling w Białymstoku nie jest zbyt ?przyjaźnie? nastawione na wynajem torów w sobotę w cenie, jaką otrzymają. Niestety, ich zdaniem, nie jest to jakikolwiek prestiż lub nawet przyjemność gościć rozgrywki ogólnokrajowe.

Po drugie smarowanie. W ubiegłym roku słyszalne były głosy, iż faktyczne smarowanie nie było zgodne z przesłanym schematem. Niestety, klub PSPB nie posiada własnej maszyny do smarowania torów i nie może zagwarantować jakości smarowania. Musimy w tym względzie polegać na maszynie dostępnej w MK Bowling oraz jej stanie technicznym. W związku z tym pragnę jedynie poinformować, iż będzie to smarowanie House 1 które jest standardowym smarowaniem maszyny Authority 22.

Jeśli chodzi o sam typ smarowania to proszę zgłaszać uwagi przed rozgrywkami lub oficjalnie pismem do PZK SBS po zawodach. Jakiekolwiek nieoficjalne uwagi o nieprawidłowości smarowania względem regulaminu w trackie lub po zawodach są zwyczajnie nie na miejscu i ? mało profesjonalne.

Po trzecie rozkład torów. Wszystkie tory zostały przyporządkowane odpowiednio względem zamieszczonego wcześniej schematu rozgrywek na stronie PZK SBS. Ze względu na fakt, iż w Białymstoku rozgrywki będą odbywały się na torach od 7 do 12 ich numeracja została odwrócona względem tego wskazanego w Bowling Centem w W-wa. Odpowiednio 3-12, 4-11 itp. Naprawde jest to logiczne i zrozumiałe dla kogoś kto chce to zrozumieć wiec jak powyżej, jakiekolwiek insynuacje i uwagi proszę zgłaszać przed rozgrywkami lub oficjalnie pismem do PSK SBS.

Pozostałe ustalenia jeśli chodzi o propozycję klubu WB Bowl odnośnie medali proszę ustalać z Sławomirem Lipińskim z drużyny Bowling Team Białystok nr tel. 602 323 718

Ze strony PSBP życzymy udanej zabawy i sportowej rywalizacji. Również należy pamiętać, iż najtrudniej jest przegrywać. Rozumiemy rozgoryczenie po ubiegłorocznych rozgrywkach, kiedy to debiutujący w rozgrywkach zespół The Cardinals Białystok awansował do wyższej klasy rozgrywkowej pozostawiając w III klasie rozgrywkowej kluby m.in. z Warszawy. Jakiekolwiek sugestie, iż rozgrywki w Białymstoku nie miały charakteru sportowej rywalizacji, jest co najmniej nie na miejscu.

Pozdrawiam

Krzysztof Popławski

Podlaskie Stowarzyszenie Promocji Bowlingu w Białymstoku

2liga_poludnia_wschod_5 runda_2012_02_25

Harmonogram kolejki 5 – PSPB

Authority22_v20_Lane_Machine

Pattern House 1 – Authority 22

 

Tags: ,
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation