Home » Info » Informacje SBS

Informacje SBS

Już w najbliższych dniach poinformujemy na naszych łamach o szczegółach związanych z turniejem kwalifikacyjnym polskiej edycji do 1st World Singles Championships, Limassol, Cyprus 18-26 September 2012. Zawody te odbędą na na nowo powstałej, wrocławskiej kręgielni SkyBowling, usytuowanej w budynku SkyTower. Dla większości naszych graczy, będzie to doskonała możliwość do zapoznania się z torami na tym obiekcie przed najważniejszą, ogólnoświatową imprezą Qubica AMF World Cup, która odbędzie się w  tym roku  w naszym kraju.

Informacja dotycząca baraży: koszt zawodów, które odbędą się w Łodzi oraz Toruniu skalkulowany został na 200 PLN od drużyny, w całości pokrywający koszty związane z wynajmem torów. PZK SBS nie pobiera opłaty ligowej. Rejestracja zawodników o godzinie dziewiątej trzydzieści.

Najbliższy wtorek to dzień wyjazdu naszych zawodniczek na Mistrzostwa Europy do holenderskiego Tilburga. Nasza ekipa liczy sześć pań : Lucyna Charęzińska, Linda Grzybowska, Joanna Merklejn, Daria Pająk, Małgorzata Kiedrowska i Greta Frost. Ekipę uzupełniają : Head Coach – Dawid Szpański oraz Team Manager – Kuba Gapiński. Jak zapewniają holenderscy organizatorzy, zmagania pań na torach, będzie można obejrzeć live w specjalnych przekazach streamingowych. Dziewczyny, trzymamy kciuki, jest o co walczyć, udział w Mistrzostwach Świata leży w zasięgu ręki.

Protokół Sędziowski IMP M

Jest jeszcze trochę czasu do wyjazdu naszej męskiej kadry na Mistrzostwa Europy do Wiednia. Już dzisiaj informujemy i zapraszamy do efektywnego działania ewentualnych sponsorów, którzy chcieliby  pomóc w organizacji wyjazdu naszej ekipy na te zawody. Prosimy wszystkie, zainteresowane, branżowe firmy ( i nie tylko ) o kontakt telefoniczny w tej sprawie z Mariuszem Musialikiem lub oczywiście mailowo : sbs@pzksbs.pl.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IMPM, które odbyły się w Toruniu. Autorem wszystkich fotek jest Robert Kastner : galeria IMPM

Tags: ,
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation