Home » Info » Informacje ESBC

Informacje ESBC

esbc_logoNadszedł czas, aby uaktualnić informacje dotyczące zbliżających się szybkimi krokami Mistrzostw Europy Seniorów 50+ rozgrywanych w Monachium ESBC 2013.

Skład naszej polskiej reprezentacji stale się zmienia, na dzień dzisiejszy zgłoszonych jest 12 osób. Niestety jak to jest w życiu część osób ostatecznie potwierdziła swój udział, część osób czeka na ostatnią chwilę.

Jeszcze raz przypominam, że ostatni moment do zgłoszenie za moim pośrednictwem to dzień 1 marca 2013r. – termin ostatecznych wpłat na konto wydzielone dla tych zawodów przesuwamy do 10 marca 2013 r. ( przepraszam wszystkich, ale z powodów osobistych nastąpiło opóźnienie ).

W zgłoszeniach generalnie brakuje informacji dotyczącej osoby /osób towarzyszącej. Wymagane przez organizatorów dane ( nie jest potrzebne jeśli osoba towarzysząca nie będzie brać udziału jako gość w organizowanych zawodach, i jeśli nocleg jest we własnym zakresie ):

1) osoba towarzysząca, czy i kto jedzie z osobą towarzyszącą ( proszę podać imię i nazwisko);

2) statut osoby towarzyszącej ( czy będzie rejestrowana jako gość mistrzostw co wiąże się z opłatą, czy tylko towarzyszy i trzeba jej zapewnić nocleg );

Poniżej podaję listę osób, które zgłosiły udział w zawodach, przy każdej osobie podaję jakich danych mi brakuje ( bardzo dziękuję tym kolegom którzy potwierdzili swój udział i przesłali wszystkie potrzebne informacje ). Jednocześnie wszystkim dociekliwym przesyłam link pokazujący  jaki zakres informacji jest wymagany przez organizatora zawodów  –  http://www.esbc2013.de/index.php/forms – Form B.

Poniżej zestawienie kolegów biorących udział w ESBC2013, przy okazji podaję jakie dodatkowe informacje są mi potrzebne do zgłoszenia:

Boruciński  Tadeusz – wszystkie dane posiadam

Bryłkowski  Janusz – brakuje mi informacji, co do osoby towarzyszącej i zakwaterowania

Guła Bogdan – wszystkie dane posiadam, kolega zgłosił chęć nocowania w pokoju dwuosobowym poszukuje współlokatora

Kobierecki  Zbigniew – brakuje informacji co do osoby towarzyszącej i zakwaterowania

Meronk  Andrze – wszystkie informacje posiadam ( rozumiem, że osoba towarzysząca nie będzie rejestrowana jako gość zawodów ), deklaracja hotel Confort

Pająk  Mirosław – brak potwierdzenia, czy bierze udział – proszę o jasną deklarację

Sobczak Dariusz – wszystkie dane posiadam

Śliwiński Sławomir – wszystkie dane posiadam ( nocleg we własnym zakresie )

Wojciechowski Piotr – wszystkie dane posiadam

Wróblewski Jacek – wszystkie dane posiadam ( nocleg we własnym zakresie )

Zjawiony Leszek – wszystkie dane posiadam (nocleg we własnym zakresie ).

Wszystkich bardzo proszę o podanie daty przyjazdu i daty wyjazdu ( oczywiście tych co mieszkają w oficjalnych hotelach załatwianych przez organizatora ESBC) i jeszcze jedna niezbędna informacja seria i nr dokumentu podróży (dowodu osobistego/paszportu) (- jest to wymóg od organizatorów, dla celów rezerwacji pokoju ).

Drobiazg o czym przypominam – rozmiary koszulek i liczba koszulek na zawodnika ( 1,2, 3 ?), czy też dla osoby towarzyszącej>

W dalszym ciągu nie udało się pozyskać oficjalnych cen hoteli od organizatorów, nasz kolega Bogdan Guła podesłał mi informację z Niemieckiego Związku Bowlingowego  według tej informacji cena hoteli kształtuje się następująco

z

 

 

Co oznacza, że mogą być niższe niż poprzednio planowane, ważna jest informacja, że Hotele są w bardzo zbliżonej i niższej niż zakładałem wcześniej cenie, czekam na oficjalne potwierdzenie przez organizatorów cen zakwaterowania. Osoby, które dopuszczają możliwość noclegu z kimś z drużyny proszę o informację w celu zgłoszenia w formularzu (Form B). Nasz kolega Bogdan Guła poszukuje współlokatora, zaineresowanych proszę kontakt bezpośrednio z Bogdanem Gułą (bogdan.gula1@onet.eu).

Dla tych co planują udać się do Monachium innym sposobem niż własny środek transportu ( np. koleją czy samolotem ) informuję, że istnieje możliwość wcześniejszego wysłania zestaw kul bowlingowych kurierem/pocztą na podany poniżej adres:

Dream-Bowl Palace GmbH

Martin Knöbl

Apianstr. 9

D-85774 Unterföhring/Germany

Tel. +49 – (0)89 – 452 4425 ? 33

Email: mknoebl@dreambowl.de

Wszystkim, tym którzy na bieżąco informują mnie o swoich zamierzeniach w zakresie uczestnictwa w ESBC 2013, jeszcze raz dziękuję.

Numer konta do wpłat zostanie podany w 9 tygodniu br. Jeszcze raz podaję kontakt do mnie p.wojciechowski@wbbowl.eu i do kolegi Tadeusz Borucińskiego t.borucinski@wbbowl.eu . Proszę o równoległe słanie korespondencji na te dwa adresy.

Jeśli czyjeś zgłoszeniem mi umknęło bardzo proszę o pilne powtórzenie.

Pozdrawiam

Piotr Wojciechowski

Tags: ,
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation