Home » Zawody » Kraj » Indywidualne Mistrzostwa Polski 2012

Indywidualne Mistrzostwa Polski 2012

W imieniu zarządu Sekcji Bowlingu Sportowego, oraz toruńskiej firmy PinPro informujemy :

Nietypowo, bo podzielone na terminy żeńskie i męskie rozegrane zostaną w tym roku Indywidualne Mistrzostwa Polski. W pierwotnie zaplanowanym terminie w TIB, przyjdzie rywalizować paniom na torach namysłowskiej kręgielni Zorza. Zawodniczki zagrają  w dwudniowych zawodach na smarowaniach zbliżonych do EWC w Tilburgu. W przygotowaniu regulamin zawodów, zaraz po jego publikacji otwarta zostanie lista startowa.

Na medale w konkurencji męskiej poczekamy do maja. Toruńska Plaza gwarantuje rozegranie zawodów tej rangi na odpowiednio wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Przeniesienie tych zawodów na termin 18-20 maja spowodowane jest między innymi wymaganiami od sponsorów, oraz transmisją telewizyjną. Organizator generalny zawodów, firma PinPro dogrywa wszelkie szczegóły aby tegoroczne mistrzostwa przeszły do historii jako wielkie wydarzenie sportowe w naszym kraju.

Wyprzedzając pytania od zainteresowanych informujemy, że decyzja o rozłączeniu tych imprez podyktowana jest tylko i wyłącznie względami formalnymi i organizacyjnymi,( w kwietniu mija ostateczny termin podania personalnego składu kadry kobiet na EWC Tilburg),oraz staraniami i chęcią aby impreza tej rangi została zorganizowana w pełni profesjonalnie. Na obecną chwilę jest bardzo mało obiektów w Polsce, które podołały by temu zadaniu.

Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w tych najważniejszych zawodach dla każdego gracza w Polsce.

Tags:
copyright © Polish Tenpin Bowling Federation