Home » Info » IMPJ – pierwsze medale rozdane

IMPJ – pierwsze medale rozdane

Inauguracyjny dzień Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów za nami. Nasi najmłodsi zawodnicy rozegrali swoje pierwsze, oficjalne gry w mistrzowskich zawodach. Po zaciętej walce wyłonieni zostali medaliści kategorii młodzików. Wśród dziewcząt triumfowała Paulina Kowalewska, na drugim miejscu uplasowała się Julia Seydak a trzeci najniższy stopień podium wywalczyła Wiktoria Kajko. Wszystkie medalistki reprezentują nowo powstały Klub Bowlingowy Perfekt 300 z Bydgoszczy. Równie zagorzała walka trwała podczas rywalizacji chłopców. Ostatecznie zwyciężył ubiegłoroczny uczestnik mistrzostw Michał Niedziela reprezentujący SkyBowling Wrocław, srebro dla Jakuba Śliwińskiego z Orłów Bydgoszcz, a brązowy medal zawisł na szyi Bartosza Preusa, młodszego brata Patryka.

Wszystkim dzisiejszym medalistom serdecznie gratulujemy, dziękujemy organizatorom oraz osobom które aktywnie włączyły się w pomoc organizacyjną zawodów i zapraszamy wszystkich do Włocławka w gościnne progi kręgielni SportBowling.pl. Jutro kolejny dzień, który wyłoni mistrzów w kategoriach do lat 19 i 21.

Poniżej prezentujemy mini galerię z dzisiejszych zawodów.