Home » Info » III Otwarte Mistrzostwa Polski Seniorów 2015 – Włocławek

III Otwarte Mistrzostwa Polski Seniorów 2015 – Włocławek

sbsPoczątek roku obfitować będzie w turnieje mistrzowskie. Tuż po juniorach na torach spotkają się Ci nieco starsi zawodnicy podczas III Otwartych Mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się we Włocławku w datach zgodnych z terminarzem, czyli od 13 do 18 stycznia. Tradycyjnie już seniorzy podzielą się na trzy kategorie wiekowe 40+,50+,60+ a seniorki zagrają w jednej kategorii. Turnieje tego typu cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem dlatego eliminacje odbywać się będą od wtorku do soboty,a finały w niedziele.
Seniorzy słyną z tego, że oprócz sportowej rywalizacji potrafią cieszyć się grą i zabawą na torach jak i po za nimi, dlatego po ostatnich sobotnich eliminacjach przewidziany jest bankiet z cateringiem na kręgielni. Lokal będzie w tym czasie zarezerwowany wyłącznie dla zawodników i osób towarzyszących.
Oprócz pucharów i medali przewidziane jest wiele mniejszych i większych nagród rozdawanych podczas finałów jak i każdego dnia eliminacji.
700 metrów od kręgielni znajduje się oficjalny hotel zawodów. Podając w recepcji hotelu Aleksander hasło „kręgielnia Sportbowling” goście mogą liczyć na 15% zniżki za pokoju.

Smarowanie z biblioteki Brunswicka o nazwie INFERNO. Ratio 4.4 : 1.

 Wykres:

http://www.brunswickbowling.com/images/patterns/Inferno.jpg

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem zawodów TUTAJ i zapisów online na turniej.

Kapitan Sportowy
Adam Błaszczak

logosportbowling

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation