Home » Info » II Otwarte Zgrupowanie Kadry Polski

II Otwarte Zgrupowanie Kadry Polski

Zarząd PZK SBS ma zaszczyt ogłosić kolejne Otwarte Zgrupowanie Kadry, które odbędzie się w Lucky Star Toruń w dniach 2-6.12 br.

Pomysł na utworzenie treningów miał być przede wszystkim rozpoczęciem cyklu przygotowań polskich zawodników do Olimpiady Tokyo 2020. Niestety nasza dyscyplina nie weszła w skład dyscyplin olimpijskich. Z Tego powodu Polski Związek Kręglarski nie może liczyć na zwiększenie dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Treningi poprowadzi niezmiennie Joseph Slowinski. Trener z wieloletnim doświadczeniem.
Z powodu finansowych sekcja nie jest w sanie finansować w pełni zgrupowań i startów zawodników.

Na zgrupowanie zarząd PZK SBS wytypuje 24 osobową kadrę. Treningi dla tych osób będą odbywać się od piątku do niedzieli na 12 torach Toruńskiej kręgielni Lucky Star. Planowane jest  15 godzin treningu praktycznego oraz 7 godzin wykładów.

Całkowity koszt treningu to 400 zł. Juniorzy zostaną zwolnieni z opłaty. Pozostałą część przeznaczoną na trenera oraz wynajęcie obiektu pokryje Sekcja Bowlingu Sportowego.

W przypadku rezygnacji z treningu osoby wyznaczonej przez PZK SBS prawo uczestnictwa otrzymuje kolejna osoba (lista rezerwowa). Prosimy o potwierdzenie lub rezygnację uczestnictwa w treningu do 25.11.2015 mailowo sbs@pzksbs.pl lub bezpośrednio u przedstawicieli zarządu. W razie braku informacji osoba zostanie automatycznie zastąpiona innym zawodnikiem z listy rezerwowej.

Trener Slowinski będzie ponadto dostępny w środę i czwartek na otwarte treningi dla każdego chętnego kto chciał by poprawić swoje umiejętności gry w bowling. Cena takiego treningu to 350 zł za co najmniej 2h szkolenia (w cenę wliczony jest koszt wynajęcia toru na 2h, a także udział w wykładach od piątku do niedzieli). Z tego rodzaju treningów można korzystać wielokrotnie.
W przyszłości zarząd PZK SBS będzie robił wszystko, by trener był również obecny podczas startów naszych zawodników w Mistrzostwach Świata i Europy.

Lista zaproszonych:

SZEROKA KADRA POLSKI

JUNIORZY
1. Brachaniec Michał
2. Langner Alexander
3. Lutowski Tomasz
4. Niedziela Michał
5. Śliwiński Jakub
6. Preus Bartosz
7. Kajko Wiktoria
8. Sowiński Bartosz
KOBIETY
1. Lucyna Charęzińska
2. Joanna Merklejn
3. Hulecka Agnieszka
4. Flisykowska Magda
5. Simińska Kamila
6. Pająk Bożena
7. Grzybowska Felinda
8. Dudko Danuta
9. Justyna Świniarska
MĘŻCZYŹNI
1. Preus Patryk
2. Janicki Tomasz
3. Polanisz Emil
4. Skorupa Jacek
5. Olesiński Krzysztof
6. Olejniczak Tomasz
7. Zarzycki Michał
8. Murzynowski Marek
9. Pietraszek Janusz
10. Korkowski Ryszard
11. Szpański Dawid
12. Suwała Maciej
13. Mariusz Rdzeń
14. Nowak Przemysław
15. Matyśniak Dariusz
16. Słabik Łukasz
17. Dąbrowski Jarosław
18. Marek Przezpolewski
Rezerwa:
9. Matuszak Adam
Rezerwa Rezerwa
19. Mateusz Kacprowicz
20. Brajan Kastner

Poniżej przedstawiamy poglądowy harmonogram treningów. Może on jeszcze ulec zmianie. Prosimy wszystkich zawodników o nie wnoszenie jedzenia i napojów na teren kręgielni.

Wstępny plan treningów:

plan treningu

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation