Home » Info » ESBC 2013 Monachium, sprawy organizacyjne

ESBC 2013 Monachium, sprawy organizacyjne

esbc_logo

Szanowni Koledzy;

Mistrzostwa Europy Seniorów +50 powoli się zbliżają.  W nawiązaniu do wcześniej informacji zawody będą rozgrywane w Monachium.

To bardzo piękny i z wielkimi tradycjami historycznymi ośrodek miejski  – stolica Bawarii, pełna uroczych restauracji, kafejek i klubów. Ale nie tylko, jest to również największy raj w Europie dla bowlingowców. Po wyczerpującym dniu każdy znajdzie dla siebie coś miłego – wszyscy znamy słynne w Bawarii golonki i piwo, o innych atrakcjach nie piszę.

Sprawy organizacyjne:

1)    Dostałem listę 11 zawodników, którzy deklarują swój udział w zawodach ESBC2013

 •  Piotr Wojciechowskimuenchen

 • Tedi Boruciński

 • Piotr Kusiak

 • Dariusz Sobczak

 • Mirek Pająk

 • Andrzej Meronk

 • Bogdan Guła

 • Sławomir Śliwiński

 • Jacek Wróblewski

 • Janusz Bryłkowski

 • Zbigniew Kobierecki

Wszystkich kolegów,  którzy chcą wziąć swój udział w zawodach uprzejmie proszę o deklarację w jakim przedziale cenowym zaakceptują hotel. Uprzejmie proszę o sprawdzenie na stronie internetowej jaki konkretnie hotel Was interesuje. Ponieważ nie miałem wcześniej żadnej informacji na ten temat, wstępnie zgłosiłem że chcemy mieszkać w wszyscy w jednym Hotelu Feringapark www.feringapark-hotels.com ( cena jedynki ok. 120 Euro, dwójki 160 Euro ).  To jest Hotel najbliższy kręgielni ale nie najtańszy ( dla porównania: Holiday Inn Munich www.munich-hi-hotel.com  od (100 do 130 Euro ); Comfort Hotel MunichEast www.comfort-hotel-muenchen.de ( od 85 do 110 Euro ); Park Inn by Radisson Munich-East www.parkinn.com/hotel-municheast ( ok 130 Euro) Stay2Munich www.stay2munich.de/en/index.php  ( od 75 do 105 Euro). Wszystkie informacje są na stronie http://www.esbc2013.de/ .

DEKLARACJE PROSZĘ ZŁOŻYĆ do dnia 20 lutego 2013r.  – po tym terminie ci koledzy którzy nie złożą deklaracji co do wyboru hotelu będą poszukiwać zakwaterowania we własnym zakresie. W deklaracji proszę podać – czy gracz akceptuje zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym. Deklaracje co do zakwaterowania proszę przesyłać jednocześnie na dwa adresy internetowe p.wojciechowski@wbbowl.eu i t.borucinski@wbbowl.eu , informacje telefoniczne nie bedę traktować jako wiążących.

2)    Kolejna informacja ważna dla wszystkich kolegów to koszty: należy się liczyć z kosztami minimum koszty zakwaterowania za 7 dni, plus koszt wpisowego. Wg moich wstępnych wyliczeń całość kosztów powinna zamknąć się w kwocie ok 1100 Euro ( 7×100 Euro zakwaterowanie, 230 Euro wpisowe, opłata za koszulkę reprezentacyjną ). Uprzejmie proszę o zbilansowanie swoich możliwości finansowych. Wzorem zeszłego roku gotowi jesteśmy służyć kontem naszego klubu bowlingowego ( WBBOWL ), w celu zebrania opłat i przekazania ich organizatorom ESBC 2013:

Terminy wpłat:

Wpłata wpisowego: 230 Euro do 1 marca 2013

Wpłata za strój reprezentacyjny i inne drobiazgi związane z wyjazdem: do 1 marca 2013 ( w złotówkach orientacyjnie maksymalnie ok 250 zł )

Wpłata za hotele: ilość nocy x cena hotelu ok 800 Euro do 1 kwietnia 2013

Rozlicznie wpłat: jeśli wpłaty będą dokonywane w złotówkach – rozliczymy złotówki wg kursu wymiany walut banku w którym jest konto, do kosztów doliczymy koszty przelewu zagranicznego i inne koszty bankowe.

Informuję, że my ze swojej strony ostateczną listę zamykamy w dniu 1 marca 2013 po otrzymaniu wpłat od zawodników deklarujących swój udział w zawodach. Po tej dacie nie ma możliwości wycofania wpłaconych pieniędzy. 

Koledzy którzy nie dostosują się do wskazanych terminów będą załatwiali wszystkie sprawy związane z udziałem w zawodach indywidualnie. Informuję, że ostateczna lista uczestników zamykana jest w dniu 15 marca 2013 ( tak podał organizator zawodów ESBC 2013 ) .

Informuję, że po 1 kwietnia 2013 roku nie będzie można w przypadku rezygnacji wycofać pieniędzy za hotele.

3)    Transport na i z miejsca zawodów, wyżywienie w trakcie pobytu w Monachium każdy z kolegów pokrywa we własnym zakresie.

4)    Być może pojawi się możliwość wcześniejszego wysłania kul i sprzętu bowlingowego kurierem na wskazany adres w Monachium – co pozwoli na w miarę rozsądne skorzystanie z transportu lotniczego. Czekam na odpowiedź od organizatorów.

5)    Bardzo proszę aby wszyscy, którzy są jeszcze chętni aby szybko się zgłaszali – są jeszcze możliwości korekt w zakresie zgłoszonych zawodników.

Piotr Wojciechowski

Prezes Klubu WB BOWL

Ożarów Mazowiecki 05-850, ul. Poznańska 129/133

Nr wpisu do Ewidencji Klubów Sportowych działających w formie stowarzyszenia pod nr 28 prowadzonej  przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

 

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation