Home » Info » Baraże i Mistrzostwa Polski Studentów

Baraże i Mistrzostwa Polski Studentów

logoSezon ligowy z zasadzie rozstrzygnięty, jest jednak jeszcze kilka niewiadomych. Decyzją zarządu SBS, zgodnie z wymogami rozgrywek drużynowych walka o ewentualny spadek bądź awans do Ekstraklasy pomiędzy drużynami WB Bowl, BTS Miraż oraz KB Emka zostanie rozegrana na neutralnych torach włocławskiego SportBowling.pl. Na tej kręgielni zaplanowano również rozegranie pojedynków drugoligowych, a przeciwnikami będą Orły Bydgoszcz i Dario Bowling Ostróda.arturo
Kolejne rozstrzygnięcia zapadną w Płocku. Jak zawsze, gościnna 10 torowa kręgielnia Arturo Bowling będzie gospodarzem baraży w niższych klasach rozgrywkowych. I tak w kolejności o spadek bądź pozostanie w pierwszej lidze południowej w szranki staną: KB Katowice, Bila Zorza Namysłów oraz RSPB Radom.
Baraże rozegrane zostaną zgodnie z datą zaplanowaną w TIB tj. 2 czerwca. O godzinie rozpoczęcia rejestracji i zawodów poinformujemy w dodatkowym wpisie poprzedzającym termin ich rozegrania.

broadway
Kolejna informacja dotyczy rozegrania Mistrzostw Polski Studentów. Chęć organizacji wyraził właściciel kręgielni Broadway w Bydgoszczy i tam decyzją zarządu zostaną one rozegrane. Termin zawodów: zgodnie z terminarzem, regulamin w przygotowaniu.

copyright © Polish Tenpin Bowling Federation